רשימת האישים המופיעים במהדורה האחרונה של המדריך המלא לבכירים ונבחרים בממסד הישראלי.

אנו מחוייבים לדיוק של 92-95% מהנתונים. אם מצאתם שגיאה נכיר לכם תודה אם תלחצו כאן ותדווחו לנו.
(לחיפוש לחץ קונטרול F)
1 שער הנשיא והכנסת
2 לשכת הנשיא 
3 שמעון פרס,  נשיא המדינה
4 אפרת דובדבני,  מנכ"ל
5 יורם רביב,  משנה למנכ"ל
6 תא"ל חסון חסון,  מזכיר צבאי
7 אסנת זמר,  עוזרת למנכ"ל  
8 עו"ד עידו שריר,  ראש מטה
9 שירי קופרברג,  מנהלת הלשכה
10 איילת פריש,  יועצת תקשורת
11 מיטל יסלוביץ,  ע. דובר/ת
12 עו"ד אודית קורינאלדי-סירקיס,  יועצת משפטית
13 שרון שפי,  יועצת הנשיא לקשרי קהילה ופניות הציבור
14 נדב תמיר,  יועץ מדיני לנשיא
15 יונה ברטל,  סמנכלי"ת בכירה לנשיא
16 יוסף אבי יאיר אנגל (ג'וחה),  יועץ לענייני החברה הישראלית
17 סוזי שאולוף,  מנהלת משאבי אנוש
18 פנינה בן-זאב,  חשבת
19 אביבה רשף-שוץ,  מנהלת אירועים
20 הכנסת 
21 הכנסת מרכזיה,  מרכזיה
22 עו"ד רובי ריבלין,  יו"ר
23 רבקה רביץ,  מנהלת לשכת יו"ר הכנסת
24 דן לנדאו,  מנכ"ל
25 ירדנה מלר-הורביץ,  מזכירת הכנסת
26 נאזם בדר,  סגן מזכיר הכנסת
27 חיים אבידור,  חשב הכנסת
28 יוסי גריף,  קצין הכנסת
29 ליאת חבשוש,  ראש לשכת קצין הכנסת
30 מירי יכין,  ראש אגף טקסים וארועים
31 סמי ברינדר,  ראש אגף היתרים וביקורים
32 מירה פיירשטיין,  ראש אגף משאבי אנוש
33 איתמר יעקב,  קצין משאבי אנוש משמר הכנסת
34 גיורא פורדס,  מנהל מרכז המבקרים
35 יותם יקיר,  ראש אגף תקשורת דוברות הסברה וביקורים
36 הילה מזרחי,  ע. דובר/ת הכנסת
37 לירון מרק,  דובר/ת הכנסת
38 נדב גלאון,  דובר/ת הכנסת
39 ניר הירשמן,  דובר/ת הכנסת
40 שרון קרביצקי,  דובר/ת הכנסת
41 יהונתן בלום,  דובר/ת הכנסת
42 דן עמר,  ראש אגף רכש ולוגיסטיקה בינוי ומחשוב
43 עו"ד אייל ינון,  יועץ משפטית לכנסת
44 עו"ד אתי בנדלר,  משנה ליועמ"ש לכנסת (כלכלה ותקשורת) ויועמ"ש לועדת כלכלה 
45 עו"ד מרים פרנקל-שור,  יועצת משפטית לועדת חוץ ובטחון
46 עו"ד ארבל אסטרחן,  יועצת משפטית לועדת הכנסת
47 עו"ד ג'ודי וסרמן,  יועצת משפטית לועדת עבודה רווחה ובריאות
48 עו"ד שגית אפיק,  יועצת משפטית לועדת כספים
49 עו"ד מיכל עקביה,  יועצת משפטית למינהל
50 עו"ד תומר רוזנר,  יועץ משפטי לועדות פנים, הגנת הסביבה ולעינייני בקורת המדינה
51 עו"ד סיגל קוגוט,  משנה ליועמ"ש לכנסת ויועמ"ש ועדת חוקה חוק ומשפט
52 גילה רוטשילד,  מבקרת הכנסת
53 עו"ד דפנה ברנאי,  הממונה נוסח החוק
54 עו"ד מירב ישראלי,  יועץ משפטי לועדת חינוך תרבות וספורט
55 עו"ד גור בלאי,  יועץ משפטי, הממונה על הליכים משפטים
56 עו"ד נאזם בדר,  מנהל קרן פרס יו"ר הכנסת
57 ד"ר רבקה מרכוס,  מנהלת ארכיון הכנסת
58 גילה אלדר,  מנהלת ספריית הכנסת
59 דבורה אביב"י,  עורכת "דברי הכנסת"
60 חיים איובי,  יו"ר הועד, הכנסת
61 עו"ד אורלי עדס,  מנכ"לית ועדת הבחירות המרכזית לכנסת
62 שלומית אבינח,  מנהלת הועדה לפניות הציבור 
63 ערוץ הכנסת (ערוץ 99) 
64 אורי פז,  מנכ"ל ועורך ראשי
65 יניב אליחי,  במאי ראשי
66 עידית בן-יאיר,  מנהלת תוכניות
67 שלומית צויק,  רכזת מערכת
68 כרמית אביבי,  מנהלת המערכת
69 הסיעות בכנסת ישראל
70 חנא סוייד,  יו"ר סיעת חזית דמוקרטית לשלום ושוויון 
71 יעקב כ"ץ,  יו"ר סיעת האיחוד הלאומי
72 עינת וילף,  יו"ר סיעת העצמאות
73 דניאל בן-סימון,  יו"ר סיעת העבודה
74 ישראל אייכלר,  יו"ר סיעת יהדות התורה
75 אורי אורבך,  יו"ר סיעת הבית היהודי-המפד"ל החדש
76 עו"ד אברהם מיכאלי,  יו"ר סיעת ש"ס
77 זאב אלקין,  יו"ר סיעת ליכוד
78 דליה איציק,  יו"ר סיעת קדימה
79 רוברט אילטוב,  יו"ר סיעת ישראל ביתנו
80 אחמד טיבי,  יו"ר סיעת רע"מ רשימה ערבית מאוחדת
81 ג`מאל זחאלקה,  יו"ר סיעת ברית לאומית דמוקרטית
82 דוברי המפלגות בכנסת
83 איתמר בן גביר, דובר/ת מפלגת איחוד לאומי
84 הראל כהן, דובר/ת מפלגת איחוד לאומי
85 יהודה שפירא, דובר/ת מפלגת איחוד לאומי
86 משה ענבר, דובר/ת מפלגת הבית היהודי
87 אלון אופק-ארנון, דובר/ת מפלגת הליכוד
88 דורון גיסינגר, דובר/ת מפלגת הליכוד
89 מאיר סויסה, דובר/ת מפלגת הליכוד
90 מיכל גרסטלר, דובר/ת מפלגת הליכוד
91 נגה גמרסני, דובר/ת מפלגת הליכוד
92 נגה רפפורט, דובר/ת מפלגת הליכוד
93 ערן רייס, דובר/ת מפלגת הליכוד
94 רועי פליישמן, דובר/ת מפלגת הליכוד
95 רינת דנון, דובר/ת מפלגת הליכוד
96 מיכל בירן, דובר/ת מפלגת העבודה הישראלית
97 פנינה בן עמי, דובר/ת מפלגת העבודה הישראלית
98 שרון שלמון, דובר/ת מפלגת העבודה הישראלית
99 שלמה פולק, דובר/ת מפלגת יהדות התורה
100 לירון וייס, דובר/ת מפלגת ישראל ביתנו
101 שמוליק גרוסמן, דובר/ת מפלגת ישראל ביתנו
102 התנועה החדשה דקלה אברג'יל, דובר/ת מפלגת מרצ - התנועה החדשה
103 התנועה החדשה טל גרינשפן, דובר/ת מפלגת מרצ - התנועה החדשה
104 התנועה החדשה לירון ביאזי, דובר/ת מפלגת מרצ - התנועה החדשה
105 התנועה החדשה נמרוד ברנע, דובר/ת מפלגת מרצ - התנועה החדשה
106 התנועה החדשה שי אבן, דובר/ת מפלגת מרצ - התנועה החדשה
107 אוהד יחזקאלי, דובר/ת מפלגת קדימה
108 אשר דהאן, דובר/ת מפלגת קדימה
109 טלי רווה, דובר/ת מפלגת קדימה
110 לינור דויטש, דובר/ת מפלגת קדימה
111 ניסן זאבי, דובר/ת מפלגת קדימה
112 ריאל שמיר-בלאט, דובר/ת מפלגת קדימה
113 תע"ל קעיד אלקצאצי, דובר/ת מפלגת רע"מ - תע"ל
114 איציק אבידני, דובר/ת מפלגת ש"ס
115 אלון נוריאל, דובר/ת מפלגת ש"ס
116 אריאל דרעי, דובר/ת מפלגת ש"ס
117 יצחק לב ארי, דובר/ת מפלגת ש"ס
118 שלומי פרץ, דובר/ת מפלגת ש"ס
119 מור ביתן, דובר/ת סיעת מרצ התנעוה החדשה
120 ועדות הכנסת 
121 שאול מופז,  יו"ר ועדת חוץ וביטחון
122 שמואל לטקו,  מנהל ועדת חוץ וביטחון
123 אסף דורון,  דובר ועדת חוץ וביטחון
124 משה גפני,  יו"ר ועדת הכספים
125 טמיר כהן,  מנהל ועדת הכספים
126 אייל קציר,  דובר ועדת הכספים
127 יריב לוין,  יו"ר ועדת הכנסת
128 אתי בן-יוסף,  מנהל/ת ועדת הכנסת
129 עו"ד דוד רותם,  יו"ר ועדת חוקה, חוק ומשפט
130 דורית ואג,  מנהל/ת ועדת חוקה, חוק ומשפט
131 שמעון מלכה,  דובר ועדת חוקה, חוק ומשפט
132 שלי יחימוביץ,  יו"ר ועדת האתיקה
133 תמי בר,  מנהל/ת ועדת האתיקה
134 אופיר אקוניס,  יו"ר ועדת הכלכלה
135 לאה ורון,  מנהל/ת ועדת הכלכלה
136 חיים כץ,  יו"ר ועדת עבודה, רווחה ובריאות
137 וילמה מאור,  מנהל/ת ועדת עבודה, רווחה ובריאות
138 אלכס מילר,  יו"ר ועדת החינוך, התרובת והספורט
139 יהודית גידלי,  מנהל/ת ועדת חינוך ותרבות
140 דני דנון,  יו"ר ועדת עליה, הקליטה והתפוצות
141 דנה גורדון,  מנהל/ת ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות
142 דוד אזולאי,  יו"ר ועדת פנים והגנת הסביבה
143 יפה שפירא,  מנהל/ת ועדת פנים והגנת הסביבה
144 ד"ר שמואל חן,  דובר ועדת פנים והגנת הסביבה
145 יואל חסון,  יו"ר ועדת ביקורת המדינה
146 חנה פריידין,  מנהל/ת ועדת ביקורת המדינה
147 יגאל אמיתי,  דובר ועדת ביקורת המדינה
148 מאיר שיטרית,  יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה
149 ענת לוי,  מנהל/ת ועדת המדע והטכנולוגיה
150 ציפי חוטובלי,  יו"ר הוועדה לקידום מעמד האשה
151 דלית אזולאי,  מנהל/ת הוועדה לקידום מעמד האשה
152 רבקה קנריק,  דובר הוועדה לקידום מעמד האשה
153 מוחמד ברכה,  יו"ר הוועדה למאבק בנגע הסמים
154 בת-שבע פנחסוב,  מנהל/ת הוועדה למאבק בנגע הסמים
155 יעקב כץ,  יו"ר ועדה לבעיית העובדים הזרים
156 בת-שבע פנחסוב,  מנהל/ת ועדה לבעיית העובדים הזרים
157 זבולון אורלב,  יו"ר הוועדה לזכויות הילד
158 רחל סעדה,  מנהל/ת הוועדה לזכויות הילד
159 אורי מקלב,  יו"ר ועדת פניות הציבור
160 שלומית אבינח,  מנהל/ת ועדת פניות הציבור
161 חברי הכנסת
162 דורון אביטל,  ח"כ קדימה
163 נינו אבסדזה,  ח"כ קדימה
164 רוחמה אברהם בלילא,  ח"כ קדימה
165 ד"ר עפו אגבאריה,  ח"כ חזית דמוקרטית לשלום ושוויון 
166 ד"ר רחל אדטו,  ח"כ קדימה
167 יולי-יואל אדלשטיין,  ח"כ ליכוד
168 יעקב אדרי,  ח"כ קדימה
169 יצחק אהרונוביץ',  ח"כ ישראל ביתנו
170 אורי אורבך,  ח"כ הבית היהודי
171 זבולון אורלב,  ח"כ הבית היהודי מפד"ל
172 דוד אזולאי,  ח"כ ש"ס
173 אריאל אטיאס,  ח"כ ש"ס
174 ישראל אייכלר,  ח"כ יהדות התורה
175 דניאל אילון,  ח"כ ישראל ביתנו
176 רוברט אילטוב,  ח"כ ישראל ביתנו
177 דליה איציק,  ח"כ קדימה
178 מיכאל איתן,  ח"כ ליכוד
179 פרופ' אריה אלדד,  ח"כ האיחוד הלאומי מפד"ל
180 טלב אלסאנע,  ח"כ רע"מ תע"ל
181 זאב אלקין,  ח"כ קדימה
182 הרב חיים אמסלם,  ח"כ ש"ס
183 אלי אפללו,  ח"כ קדימה
184 אופיר אקוניס,  ח"כ ליכוד
185 גלעד ארדן,  ח"כ ליכוד
186 אורי-יהודה אריאל,  ח"כ האיחוד הלאומי
187 ד"ר זאב בנימין בגין,  ח"כ ליכוד
188 אריה ביבי,  ח"כ קדימה
189 זאב בילסקי,  ח"כ קדימה
190 בנימין (פואד) בן-אליעזר,  ח"כ העבודה
191 ד"ר מיכאל בן ארי,  ח"כ האיחוד הלאומי
192 דניאל בן סימון,  ח"כ העבודה
193 רוני בר-און,  ח"כ קדימה
194 פרופ' אבישי ברוורמן,  ח"כ העבודה
195 מוחמד ברכה,  ח"כ חד"ש
196 אהוד ברק,  ח"כ העצמאות
197 אילן גילאון,  ח"כ מר"צ
198 זהבה גלאון,  ח"כ מר"צ
199 גילה גמליאל,  ח"כ ליכוד
200 מסעוד גנאים,  ח"כ רע”מ-תע”ל
201 משה גפני,  ח"כ יהדות התורה
202 אבי דיכטר,  ח"כ קדימה
203 דני דנון,  ח"כ ליכוד
204 עו"ד ניצן הורוביץ,  ח"כ מר"צ
205 יצחק הרצוג,  ח"כ העבודה
206 הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ,  ח"כ הבית היהודי
207 מגלי והבה,  ח"כ קדימה
208 מתן וילנאי,  ח"כ העצמאות
209 ד"ר עינת וילף,  ח"כ העצמאות
210 יצחק וקנין,  ח"כ ש"ס
211 ניסים זאב,  ח"כ ש"ס
212 אורית זוארץ,  ח"כ קדימה
213 חנין זועבי,  ח"כ בל"ד
214 ג'מאל זחאלקה,  ח"כ בל"ד
215 עו"ד ד"ר ציפי חוטובלי,  ח"כ ליכוד
216 ד"ר דב חנין,  ח"כ חד"ש
217 יואל חסון,  ח"כ קדימה
218 ישראל חסון,  ח"כ קדימה
219 שי חרמש,  ח"כ קדימה
220 אחמד טיבי,  ח"כ רע"מ תע"ל
221 רוברט טיבייב,  ח"כ קדימה
222 שלי יחימוביץ,  ח"כ העבודה
223 משה יעלון,  ח"כ ליכוד
224 אלי ישי,  ח"כ ש"ס
225 יעקב כ"ץ,  ח"כ האיחוד הלאומי מפד"ל
226 איתן כבל,  ח"כ העבודה
227 אמנון כהן,  ח"כ ש"ס
228 יצחק כהן,  ח"כ ש"ס
229 משה כחלון,  ח"כ ליכוד
230 חיים כץ,  ח"כ ליכוד
231 ישראל כץ,  ח"כ ליכוד
232 ציפי לבני,  ח"כ קדימה, יו"ר האופוזיציה
233 לימור לבנת,  ח"כ ליכוד
234 עו"ד אורלי לוי אבקסיס,  ח"כ ישראל ביתנו
235 יריב לוין,  ח"כ ליכוד
236 אביגדור ליברמן,  ח"כ ישראל ביתנו
237 יעקב ליצמן,  ח"כ יהדות התורה
238 ד"ר עוזי לנדאו,  ח"כ ישראל ביתנו
239 סופה לנדבר,  ח"כ ישראל ביתנו
240 ראלב מג'אדלה,  ח"כ העבודה
241 מנחם אליעזר מוזס,  ח"כ יהדות התורה
242 שלמה מולה,  ח"כ קדימה
243 שאול מופז,  ח"כ קדימה
244 משה מוץ מטלון,  ח"כ ישראל ביתנו
245 אברהם מיכאלי,  ח"כ ש"ס
246 מהנדסת אנסטסיה מיכאלי,  ח"כ ישראל ביתנו
247 אלכס מילר,  ח"כ ישראל ביתנו
248 סטס מיסז'ניקוב,  ח"כ ישראל ביתנו
249 אורי מקלב,  ח"כ יהדות התורה
250 יעקב מרגי,  ח"כ ש"ס
251 עו"ד דן מרידור,  ח"כ ליכוד
252 משולם נהרי,  ח"כ ש"ס
253 אורית נוקד,  ח"כ העצמאות
254 ד"ר לאה נס,  ח"כ ליכוד
255 עו"ד סעיד נפאע,  ח"כ בל"ד
256 בנימין נתניהו,  ח"כ ליכוד
257 חנא סוויד,  ח"כ חד"ש
258 ד"ר מרינה סולודקין,  ח"כ קדימה
259 גדעון סער,  ח"כ ליכוד
260 גדעון עזרא,  ח"כ קדימה
261 עו"ד חמד עמאר,  ח"כ ישראל ביתנו
262 ציון פיניאן,  ח"כ ליכוד
263 יוסי פלד,  ח"כ ליכוד
264 יוחנן פלסנר,  ח"כ קדימה
265 עמיר פרץ,  ח"כ העבודה
266 איברהים צרצור,  ח"כ רע"מ תע"ל
267 פאינה קירשנבאום,  ח"כ ישראל ביתנו
268 איוב קרא,  ח"כ ליכוד
269 מירי רגב,  ח"כ ליכוד
270 עו"ד דוד רותם,  ח"כ ישראל ביתנו
271 רובי ריבלין,  ח"כ ליכוד
272 עו"ד כרמל שאמה,  ח"כ ליכוד
273 יובל שטייניץ,  ח"כ ליכוד
274 מאיר שטרית,  ח"כ קדימה
275 ד"ר נחמן שי,  ח"כ קדימה
276 סילבן שלום,  ח"כ ליכוד
277 יוליה שמאלוב ברקוביץ',  ח"כ קדימה
278 שלום שמחון,  ח"כ העצמאות
279 ליה שמטוב,  ח"כ ישראל ביתנו
280 עתניאל שנלר,  ח"כ קדימה
281 רונית תירוש,  ח"כ קדימה
282 עוזרים פרלמנטרים לחברי הכנסת
283 דוד ישי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ רוחמה אברהם-בלילא
284 רפיק פקרי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עפו אגבאריה
285 ואסים חוסרי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עפו אגבאריה
286 ליעד גיל-הר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ רחל אדטו
287 מורן ישראל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ רחל אדטו
288 פלורינה אלמן לוין,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יולי יואל אדלשטיין
289 טינה לנצמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יולי יואל אדלשטיין
290 רוני דהאן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יעקב אדרי
291 כרמית מויאל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יצחק אהרונוביץ'
292 אורי שוהם,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יצחק אהרונוביץ'
293 אסי טלמון,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורי אורבך
294 עידית שמואליאן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורי אורבך
295 שוקי זוהר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ זבולון אורלב
296 חני ברלינר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ זבולון אורלב
297 עליזה אוזן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דוִד אזולאי
298 דניאל גבאי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אריאל אטִיאס
299 מוטי גמיש,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דליה איצִיק
300 רוני טרופר,  ראש מטה לשכת השר מיכאל איתן 
301 רוית זילברפרב,  יועצת לח"כ מיכאל איתן
302 ניר הירשמן,  דובר לח"כ מיכאל איתן
303 רוני טרופר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מיכאל איתן
304 נעמה כהן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אריה אלדד
305 רועי וולף,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אריה אלדד
306 כאייד אלקצאצי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ טלב אלסאנע
307 ח'ליל אבו הוידה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ טלב אלסאנע
308 רוני צוברי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ זאב אלקין
309 רוית זילברפרב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מיכאל איתן
310 סמיון קפלן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ זאב אלקין
311 שלמה גרזון,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חיים אמסלם
312 שלומי פרץ,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חיים אמסלם
313 יהושע חזן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אלי אפללו
314 טלי רוה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אלי אפללו
315 עומר שכטר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אופיר אקוניס
316 שלומי וריאט,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מיכאל איתן
317 שי חייק,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אופיר אקוניס
318 מירי שאול,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ גלעד ארדן
319 יפעת וייס,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורי אריאל
320 יהודה שפירא,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורי אריאל
321 אורית משה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אריה ביבי
322 ניר הירשמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מיכאל איתן
323 מבשרת נבו,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ זאב בילסקי
324 איילת אזולאי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ בנימין בן-אליעזר
325 מיקה צור,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דניאל בן-סימון
326 אלכס קטאיב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דניאל בן-סימון
327 איתמר בן גביר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מיכאל בן-ארי
328 אלה קובלנץ,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מיכאל בן-ארי
329 יוסי גולדברגר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מיכאל בן-ארי
330 אמיר כוכבי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ רוני בר-און
331 עדי הופטמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ רוני בר-און
332 לביא אלסברג,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אבישי ברוורמן
333 סאהר אבו דבאי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מוחמד ברכה
334 ברהום ג'ראיסי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מוחמד ברכה
335 איתי וינטרשטיין,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אהוד ברק
336 דנה זיידמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אהוד ברק
337 ליאור פינקל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אילן גילאון
338 רינת דנון,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ גילה גמליאל
339 מוחמד זביאת,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מסעוד גנאים 
340 אבראהים חג'אזי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מסעוד גנאים 
341 משה שיפמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה גפני
342 שמואל ליטוב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה גפני
343 שלמה פולק,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה גפני
344 ירח טוקר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה גפני
345 אורן לביא,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אברהם דִיכְטר
346 עינבר שילה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אברהם דִיכְטר
347 יפעת עובדיה לוסקי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דני דנון
348 נריה מאיר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דני דנון
349 לירון ביאזי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ניצן הורוביץ
350 שי אבן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ניצן הורוביץ
351 עידית מנשה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ניצן הורוביץ
352 יעל מינץ,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יצחק הרצוג
353 מיכאל סימן טוב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דניאל הרשקוביץ
354 ציון ירום,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דניאל הרשקוביץ
355 רן פינגולד,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מגלי והבה
356 ריטה פרייס,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מגלי והבה
357 הני אזולאי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מתן וִילנאי
358 אורן ברוך,  דובר לח"כ מתן וִילנאי
359 לנה אבאייב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עינת וילף
360 נטלי דדון,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עינת וילף
361 נח סלפקוב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עינת וילף
362 ניסים כהן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יצחק וקנין
363 אפרים אבידני,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ נסִּים זאב
364 טל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורית זוארֶץ
365 נעמה בן נר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורית זוארֶץ
366 שדא זועבי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חנין זועבי
367 בדראן עזאלדין,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חנין זועבי
368 ראמי מנסור,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ג'מאל זחאלקה
369 דוד בן-גיגי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ צִיפִּי חוטובלי
370 יעל פולק,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ צִיפִּי חוטובלי
371 אלון לי גרין,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דֹב חנין
372 עבד כנעני,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דֹב חנין
373 שירלי רקח,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דֹב חנין
374 אלעד רוזגוביץ',  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יואל חסון
375 ריאל שמיר-בלאט,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ישראל חסון
376 בני נורי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ישראל חסון
377 אריה לוי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ שי חרמש
378 רדא ג'אבר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אחמד טִיבי
379 קיפח עבד אל חלים,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אחמד טיבי
380 רומן רייב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ רוברט טִיבייב
381 ירדן בן צור,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ שלי יחימוביץ'
382 לורה טלינובסקי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ שלי יחימוביץ'
383 ענת טל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה בוגי  יעלון
384 איציק אשכנזי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה בוגי  יעלון
385 מיכל דהן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אלי ישי
386 דוד שטרית,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אלי ישי
387 שלמה לוי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אלי ישי
388 רועי נחמנוביץ',  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אלי ישי
389 חני אמיניה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ איתן כבל
390 דניאל הרוש,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ איתן כבל
391 יצחק חנימוב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אמנון כהן
392 ז'נה ישראלוב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אמנון כהן
393 ישראל נגר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יצחק כהן
394 יצחק לוי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יצחק כהן
395 אסתר אברג,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יצחק כהן
396 דיאנה מגנאג'י,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה כחלון
397 שמעון בן דוד,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה כחלון
398 איילת השחר גור,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חיים כץ
399 ערן רייס,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חיים כץ
400 אתי עטיה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חיים כץ
401 ישראל וונדי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יעקב כץ
402 הראל כהן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יעקב כץ
403 נגה בן שושן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ישראל כץ
404 דוד פרידמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ישראל כץ
405 תמר שי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ צִיפִּי לבני
406 גיל מסינג,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ צִיפִּי לבני
407 לאה מגן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ לימור לבנת
408 רועי אדוט,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ לימור לבנת
409 לילך שלי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יריב לוִין
410 רועי שרעבי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יריב לוִין
411 נטע כץ,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורלי לוִי אבקסיס
412 ניר בנימין,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורלי לוִי אבקסיס
413 סיגי לוי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אביגדור ליברמן
414 לימור שלאל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אביגדור ליברמן
415 חיים יוסטמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יעקב ליצמן
416 ישראל מינקה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יעקב ליצמן
417 עליזה יקירסקי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עוזִי לנדאו
418 אירית לוי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סופַה לנדבר
419 אלינה מלרסמיק,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סופַה לנדבר
420 טייבי גיבשטיין,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מנחם אליעזר מוזס
421 הרצל גליציקי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מנחם אליעזר מוזס
422 דנה ימרהן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ שלמה מולה
423 רועי לוי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ שאול מופז
424 רותם סלע,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה מטלון
425 הילה דברת בלוך,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משה מטלון
426 יצחק לב ארי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אברהם מיכאלי
427 גרודסקי קטרינה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אנסטָסיה מיכאלי
428 אלי נדב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אנסטָסיה מיכאלי
429 מרינה קריסקין רייזמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אלכס מילר
430 צח סער,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אלכס מילר
431 רועי וולר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סטס מיסז'ניקוב
432 מיכאל דולמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סטס מיסז'ניקוב
433 יאיר אייפרמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורי מקְלב
434 ישראל גלב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורי מקְלב
435 אלון נוריאל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יעקב מרגי
436 אירית יעקבי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דן מרידור
437 אהוד מזרחי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משולם נהרי
438 בנימין גמליאל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ משולם נהרי
439 אורי וולמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אורית נוקד
440 עו"ד צבייה שיף,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ לאה נס
441 מירי זלכא חדד,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סעיד נפאע
442 אוסמה מילחם,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סעיד נפאע
443 מיטל לוין,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ בנימין נתניהו
444 סאמר סוויד,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חנא סוֵייד
445 שאדי חליליה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חנא סוֵייד
446 ראיסה חיריק,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מרינה סולודקין
447 נטשה נטליה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מרינה סולודקין
448 אסנת אלרועי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ גדעון סער
449 רחלי קווטינסקי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ גדעון עזרא
450 סובחי ברקאת,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חמד עמאר
451 אלי נחת,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ חמד עמאר
452 ליאת בזק,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ציון פיניאן
453 דורון אביטן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ציון פיניאן
454 משה מנצ'ו,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יוסי פלד
455 שבתאי בוקשפן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מאיר פרוש
456 ישראל ורטהיימר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מאיר פרוש
457 עזית סלם,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עמיר פרץ
458 ערן שפרמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עמיר פרץ
459 שהין סרסור,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אברהים צרצור
460 חוסני עיסא,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ אברהים צרצור
461 ויקטוריה רבין,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ פאינה קירשנבאום
462 כרם אבישי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ פאינה קירשנבאום
463 מנדי ספדי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ איוב קרא
464 נידאל איברהים,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ איוב קרא
465 אסואן אבו חמוד,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ איוב קרא
466 רחלי יעל,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מירי רגב
467 איתן כהן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מירי רגב
468 מרינה גסקה זר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דוד רותם
469 יאיר פז,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דוד רותם
470 חנן רטמן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ דוד רותם
471 רבקה רביץ,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ראובן ריבלין
472 זאב דולינסקי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ראובן ריבלין
473 הראל טובי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ראובן ריבלין
474 גל דובב,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יוליה שמאלוב ברקוביץ'
475 נריה מעודה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יוליה שמאלוב ברקוביץ'
476 דרור מאור,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ כרמל שאמה
477 שרונה מזליאן לוי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יובל שטייניץ
478 דוד פראן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ יובל שטייניץ
479 מורן בן משה,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ מאיר שִטְרית
480 גילי מאי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ נחמן שי
481 קרן אלון,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ נחמן שי
482 יאיר שטרית,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סילבן שלום
483 מדי אלוני,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סילבן שלום
484 אורית טייכר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ סילבן שלום
485 עליזה כהן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ שלום שמחון
486 ענת בסון,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ שלום שמחון
487 שמרית בן אהרון,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ שלום שמחון
488 אנה מקידונסקי,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ליה שמטוב
489 אריאל שנאור,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ ליה שמטוב
490 אוהד יחזקאלי,  דובר לח"כ עתניאל שנלר
491 ליאורה וינר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עתניאל שנלר
492 חגית שחר,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ עתניאל שנלר
493 משה קלוגהפט,  יועץ תקשורת לח"כ רונית תירוש
494 שרה אבידן,  עוזר/ת פרלמנטרי לח"כ רונית תירוש
495 לוביסטים בכנסת
496 אפי להב, שדלן (לוביסט) - EL יחסי ממשל ולובינג
497 אופיר שהם, שדלן (לוביסט) - אופיר שהם
498 רמי סדן, שדלן (לוביסט) - א. ר. סדן יעוץ
499 אהרון לב-רן, שדלן (לוביסט) - א. ר. סדן יעוץ
500 אורלי בן-שמאי, שדלן (לוביסט) - אימפקט
501 סטיבן לוי, שדלן (לוביסט) - אימפקט
502 גדעון זאגא, שדלן (לוביסט) - אימפקט
503 אורית לרנר, שדלן (לוביסט) - אימפקט
504 עו"ד רוני אלוני סדובניק, שדלן (לוביסט) - אלוני-סצובניק הפקות לובינג ומיצוב תודעה ציבורית
505 ד"ר אלי זרחין, שדלן (לוביסט) - אלי זרחין
506 רונית אקשטיין, שדלן (לוביסט) - אקשטיין, ניהול יחסי ציבור
507 בן הרוש לירן, שדלן (לוביסט) - בן הרוש לירן
508 עליזה גורן, שדלן (לוביסט) - גורן-עמיר יועצים
509 תומר עמיר, שדלן (לוביסט) - גורן-עמיר יועצים
510 עופרה שקד, שדלן (לוביסט) - גורן-עמיר יועצים
511 עו"ד נועה גונן, שדלן (לוביסט) - גורן-עמיר יועצים
512 ישי פישמן, שדלן (לוביסט) - גורן-עמיר יועצים
513 אמיר גלעד, שדלן (לוביסט) - גלעד ייעוץ ויחסי ממשל בע"מ
514 אריאל סנדר, שדלן (לוביסט) - גלעד ייעוץ ויחסי ממשל בע"מ
515 עו"ד ישי וורייט, שדלן (לוביסט) - גלעד ייעוץ ויחסי ממשל בע"מ
516 עמית אבנר, שדלן (לוביסט) - גלעד ייעוץ ויחסי ממשל בע"מ
517 עו"ד צורי במבי, שדלן (לוביסט) - גלעד ייעוץ ויחסי ממשל בע"מ
518 צחי בורוביץ, שדלן (לוביסט) - גלעד ייעוץ ויחסי ממשל בע"מ
519 יעל שילוני, שדלן (לוביסט) - גלעד ייעוץ ויחסי ממשל בע"מ
520 אורי רמתי, שדלן (לוביסט) - גלעד ייעוץ ויחסי ממשל בע"מ
521 ענת שור, שדלן (לוביסט) - דולפין פרסום ויח"צ
522 עו"ד דניאל וקס, שדלן (לוביסט) - דניאל וקס
523 ענת כהן אסל, שדלן (לוביסט) - החברה להגנת הטבע וארגוני הסביבה
524 יהודה כהן, שדלן (לוביסט) - התאחדות בעלי האולמות והתאחדות קבלני שיפוצים
525 יובל יפת, שדלן (לוביסט) - יובל יפת
526 משה יוגב, גזבר - יש"ע-אמנה
527 יותם אביזוהר, שדלן (לוביסט) - ישראל בשביל אופניים
528 רוני רימון, שדלן (לוביסט) - כהן - רימון - כהן
529 דפנה כהן, שדלן (לוביסט) - כהן - רימון - כהן
530 שגיב שלום, שדלן (לוביסט) - כהן - רימון - כהן
531 עו"ד מאיר אסרף, שדלן (לוביסט) - לגאיה
532 רונן צור, שדלן (לוביסט) - צור רונן תקשורת-יעוץ יחסי ציבור
533 עדי רומם, שדלן (לוביסט) - מורל ושו'ת תקשורת
534 פיני קבסה, שדלן (לוביסט) - מסר 1
535 משה טוביה פרי-פרישטיק, שדלן (לוביסט) - משה טוביה פרי-פרישטיק
536 נתן ארן, שדלן (לוביסט) - נתן ארן
537 רוני בן חמו, שדלן (לוביסט) - עמית תמיר פרוייקטים
538 צבי קסלר, שדלן (לוביסט) - פוליסי
539 פז ברנט, שדלן (לוביסט) - פוליסי
540 ארז גילהר, שדלן (לוביסט) - פוליסי
541 דפנה פביאן, שדלן (לוביסט) - פוליסי
542 תמר אברמוביץ, שדלן (לוביסט) - פוליסי
543 דבורה מרגוליס-קדמן, שדלן (לוביסט) - פוליסי
544 ענת קראוס, שדלן (לוביסט) - פוש - פוליטיקה ושדולה - PUSH
545 צחי סמייה, שדלן (לוביסט) - צחי סמייה - אסטרטגיה, קשרי ממשל ולובינג
546 ניר קלינר, שדלן (לוביסט) - קלינר אסטרטגיה ולובינג
547 שרון בלומברג, שדלן (לוביסט) - קלינר אסטרטגיה ולובינג
548 עידית מנשה, יועצת לקידום מדיניות - שתי"ל, שירותי תמיכה וייעוץ לארגונים לשינוי חברתי
549 טל רבינא, שדלן (לוביסט) - תקשורת משולבת-טל רבינא
550 בהירה ברדוגו, שדלן (לוביסט) - תקשורת פלוס
551 עו"ד רות פרמינגר, שדלן (לוביסט) - תקשורת פלוס
552 משרד מבקר המדינה 
553 משרד מבקר המדינה מרכזיה,  מרכזיה
554 מיכה לינדנשטראוס,  מבקר המדינה
555 מוטי בסר,  מנכ"ל
556 עו"ד צחי סעד,  ראש המטה
557 אריה רוטר,  יועץ בכיר למבקר
558 נחום לוי,  יועץ בכיר לענייני שחיתות
559 עו"ד נורית ישראלי,  יועצת משפטית
560 שלמה רז,  דובר/ת
561 עו"ד הלל שמגר,  מנהל נציבות תלונות הציבור
562 צבי ורטיקובסקי,  ביקורת משרדים כלכליים
563 בועז ענר,  ביקורת משרדי ממשלה ת"א
564 יובל חיו,  ביקורת משרדי ממשלה ירושלים
565 יעקב אור,  ביקורת מערכת הביטחון
566 שמואל גולן,  ביקורת שילטון מקומי
567 יורם שבירו,  מנהל האגף לתפקידים מיוחדים
568 שער הממשלה
569 משרד ראש הממשלה 
570 משרד ראש הממשלה מרכזיה,  מרכזיה
571 בנימין נתניהו,  ראש הממשלה
572 אלוף מיל' יעקב עמידרור,  יועץ לבטחון לאומי וראש מל"ל
573 הראל לוקר,  מנכ"ל
574 נתן אשל,  ראש לשכה
575 גיל שפר,  מנהל הלשכה
576 צבי האוזר,  מזכיר הממשלה
577 ד"ר גבריאל גולן,  סגן מזכיר הממשלה
578 אלוף יוחנן לוקר,  מזכיר צבאי
579 עו"ד שלומית ברנע פרגו,  היועצת המשפטית
580 רוני סופר,  דובר ראש הממשלה
581 פרח לרנר,  יועצת ראש הממשלה לקשר עם הכנסת
582 רוני סופר,  דובר ראש הממשלה
583 ירדן ותיקאי,  מנהל מטה ההסברה הלאומי
584 ד"ר יועז הנדל,  ראש מערך ההסברה הלאומי
585 לירן דן,  מנהל מערך התקשורת והדוברות
586 אלכס סלסקי,  יועץ רוה"מ לתקשורת ברוסית
587 מארק רגב,  יועץ רה"מ לתקשורת בינלאומית
588 דיויד בקר,  מתאם בכיר לתקשורת זרה
589 אופיר גנדלמן,  בכיר תחום הסברה בערבית
590 רן ישי,  סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
591 יוסי שטראוס,  חשב המשרד
592 ורד סויד,  מנהלת הרשות לקידום מעמד האישה
593 גבי קדוש,  יועץ ראש הממשלה להתיישבות
594 דניאל קייט,  יועץ ראש הממשלה לפניות הציבור
595 מיכל פרנק,  ראש אגף תאום, מעקב ובקרה
596 אהוד פראוור,  ראש אגף בכיר לתכנון מדיניות
597 עדנה חלבני,  ראש אגף ביקורים וקשרים בינלאומיים
598 יעקב זלצר,  המפקח הכללי
599 רון קנטור,  מנהל ועדת השמות הממשלתית
600 יוג'ין קנדל,  יו"ר המועצה הלאומית לכלכלה
601 שאול חורב,  ראש הועדה לאנרגיה אטומית
602 רון צור,  סמנכ"ל מנהל ומשאבי אנוש, הועדה לאנרגיה אטומית
603 יורם כהן,  ראש השב"כ
604 תמיר פרדו,  ראש המוסד
605 שלום שמחון,  השר המופקד על ענייני המיעוטים
606 זאב בנימין בגין,  שר בלי תיק
607 יוסי פלד,  שר בלי תיק
608 משולם נהרי,  שר בלי תיק
609 גילה גמליאל,  סגנית השר לקידום סטודנטים ונשים
610 ד"ר יעקב לזוביק,  ארכיון המדינה, גנז המדינה
611 רות אברמוביץ',  סגנית גנז המדינה
612 הרשות הלאומית למלחמה בסמים 
613 יאיר גלר,  מנכ"ל
614 המשרד לאזרחים ותיקים 
615 ד"ר לאה נס,  סגנית השר לאזרחים ותיקים
616 עו"ד צביה שיף,  יועצת בכירה המשרד לאזרחים ותיקים
617 איילת גלילי,  יועץ תקשורת המשרד לאזרחים ותיקים
618 יעל מזרחי,  ראש מטה המשרד לאזרחים ותיקים
619 המשרד לשיפור השירות הממשלתי לציבור 
620 מיכאל איתן,  השר המופקד על שיפור השירות הממשלתי לציבור
621 רוני טרופר,  ראש מטה לשכת השר  לשיפור השירות הממשלתי
622 רוית זילברפרב,  יועצת השר
623 שלומי וריאט,  יועץ השר
624 המשרד לענייני מודיעין 
625 עו"ד דן מרידור,  השר לענייני מודיעין
626 אירית יעקובי,  ראש לשכת השר לענייני מודיעין
627 רון אלדדי,  מנכ"ל המשרד לענייני מודיעין
628 המשרד לנושאים אסטרטגיים 
629 משה יעלון,  המשנה לרוה"מ והשר לנושאים אסטרטגים
630 תא"ל (מיל') יוסף קופרווסר,  מנכ"ל
631 סימה שיין,  ראש אגף אסטרטגי
632 קובי מיכאל,  משנה למנכ"ל
633 טל הלפרין,  מנהלת לשכת השר
634 ניר הירשמן,  יועץ התקשורת, דובר
635 עופר הראל,  דובר
636 המשרד לפיתוח הנגב והגליל 
637 סילבן שלום,  המשנה לרוה"מ והשר לפיתוח הנגב והגליל
638 פלורינה אלמן לוין,  יועצת השר לעינייני תפוצות
639 איוב קרא,  סגן שר לפיתוח הנגב והגליל
640 אורנה הוזמן בכור,  מנכ"ל
641 הגר קאופן,  מנהלת לשכת השר
642 לי גת,  יועצת תקשורת
643 מנדי ספדי,  דובר/ת
644 משרד ההסברה והתפוצות 
645 יולי אדלשטיין,  שר ההסברה והתפוצות
646 רונן פלוט,  מנכ"ל
647 אולגה דדון,  מנהלת הלשכה
648 אלברט סחרוביץ,  ראש מטה
649 לשכת העיתונות הממשלתית 
650 אורן הלמן,  מנהל
651 משרד ההסברה והתפוצות 
652 חנה הכהן,  מנהלת מרכז ההסברה
653 המועצה לביטחון לאומי 
654 אלוף מיל' יעקב עמידרור,  ראש המטה לבטחון לאומי
655 תא"ל אבריאל בר-יוסף,  המשנה לראש מל"ל
656 תא"ל רם רוטברג,  הממונה על מדיניות ביטחון
657 ד"ר ערן לרמן,  סגן ראש המל"ל  למדיניות חוץ
658 תא"ל ניצן נוריאל,  ראש מטה ללוחמה בטרור
659 ראובן לוי,  סגן ראש המטה לבטחון לאומי לארגון ותפעול
660 ד"ר מיכאל נבון,  יועץ כלכלי
661 עו"ד גיל אבריאל,  יועץ משפטי
662 הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה 
663 פרופ' שלמה יצחקי,  הסטטיסטיקן הממשלתי מנכ"ל הלמ"ס
664 פנינה צדקה,  סמנכ"לית ומנהלת אגף בכיר דמוגרפיה ומפקד
665 יואל פינקל,  המשנה לסטטיסטיקן הממשלתי
666 עו"ד בריאן ניגן,  היועץ המשפטי
667 ד"ר דימיטרי רומנוב,  המדען הראשי
668 חסן איסמעיל,  חשב בכיר
669 שפרה הר,  מנהל אגף בכיר מערכות מידע
670 אריה אהרון,  סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש וממונה על אגף סקרים
671 שמחה בר-אליעזר,  מנהלת אגף בכיר עסקים כלכלה
672 סולי פלג,  ראש אגף בכיר מאקרו כלכלה
673 טלי טל,  מנהלת אגף תשתית כלכלה
674 לואיזה בורק,  מנהלת אגף בכיר מתודולוגיה סטטיסטית
675 משרד הביטחון 
676 משרד הביטחון מרכזיה,  מרכזיה
677 אהוד ברק,  סגן ראש הממשלה ושר הביטחון
678 מתן וילנאי,  השר להגנת העורף
679 דנה זיידמן,  יועץ פוליטי
680 אלוף (במיל') אודי שני,  מנכ"ל
681 בצלאל טרייבר,  סמנכ"ל וראש אגף אמו"ן
682 יוני קורן,  ראש מטה השר
683 תא"ל איציק תורג'מן,  מזכיר צבאי
684 ברק סרי,  יועץ תקשורת
685 עו"ד אחז בן-ארי,  יועץ משפטית
686 איתן ברושי,  יועץ להתיישבות, תשתית ואזו"פ
687 שמואל צוקר,  סמנכ"ל וראש מנה"ר
688 חמדה מרק,  היועצת הכלכלית
689 דב גולדפינגר,  ראש אגף הבינוי
690 רוני מורנו,  סמנכ"ל משאבי אנוש
691 צבי רובוביץ,  סמנכ"ל וראש אגף אב"מ
692 ויקטור בר-גיל,  משנה למנכ"ל וראש אגף אמו"ן
693 תא"ל (מיל) שמעיה אביאלי,  ראש סיב"ט
694 תא"ל (מיל) אופיר שהם,  ראש מפא"ת
695 אלוף איתן דנגוט,  מתאם פעולות הממשלה בשטחים (מתפ"ש)
696 אל"מ (מיל) חגי טננבאום-ארז,  מבקר מערכת הביטחון
697 אלוף במיל' עמוס גלעד,  ראש האגף הבטחוני מדיני
698 אבי דוד,  סגן ראש רח"ל ומ"מ
699 קמל חסיסי,  יו"ר רח"ל פיקוד צפון
700 שמיל גולן,  י"ור רח"ל פיקוד מרכז
701 אלי חוגג,  יו"ר רח"ל פיקוד דרום
702 יהושע קופלביץ,  ראש חט' משק וכלכלה רח"ל
703 שאלתיאל לביא,  ראש יח' מערכות אזרחיות רח"ל
704 שאול אהרון,  ראש יח' משרדי תשתיות רח"ל
705 עמי כספי,  ראש תחום ביקורות, רשות חירום לאומית -רח"ל
706 אריה מועלם,  סמנכ"ל וראש אגף משפחות והנצחה
707 יעקב גבאי,  ראש היחידה להנצחת החייל אגף משפחות והנצחה
708 בינה מדזיני,  מנהל מחוז משפחות חיפה אגף משפחות והנצחה
709 אייל לוי,  מנהל מחוז משפחות ירושלים אגף משפחות והנצחה
710 יפה זפרני,  מנהל מחוז משפחות באר שבע אגף משפחות והנצחה
711 מלי תהילה,  מנהל מחוז משפחות מרכז אגף משפחות והנצחה
712 אורנה פוליטי,  מנהל מחוז משפחות רחובות אגף משפחות והנצחה
713 הרצל לוי,  מנהל מחוז משפחות טבריה אגף משפחות והנצחה
714 משה צין,  ראש אגף השיקום
715 שרית קידרון,  פניות הציבור אגף השיקום
716 שלמה ז'ולטי,  מנהל מחוז דן אגף השיקום
717 רחל נתן,  מנהלת מחוז תל אביב אגף השיקום
718 מוטי אסייג,  מנהל מחוז חיפה אגף השיקום
719 דן שגב,  מנהל מחוז ירושלים אגף השיקום
720 דליה מימון,  מנהל מחוז באר שבע אגף השיקום
721 אתי אלקובי,  מנהל אזור טבריה אגף השיקום
722 מנוחה הלפרין,  מנהל מחוז אזור רחובות אגף השיקום
723 חיים אומן,  ר' היח' להכוונת חיילים משוחררים
724 אליעזר חסון,  י"ור ארגון העובדים
725 צבא הגנה לישראל 
726 רב אלוף בני גנץ,  הרמטכ"ל
727 אלוף יאיר נוה,  סגן הרמטכ"ל
728 אלוף סמי תורג'מן,  מפקד זרוע היבשה
729 אלוף דן ביטון,  ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה (אט"ל)
730 אלוף אביב כוכבי,  ראש אמ"ן
731 אלוף עמי שפרן,  ראש אגף תקשוב
732 אלופה אורנה ברביבאי,  ראש אכ"א
733 אלוף אמיר אשל,  ראש אגף תכנון
734 אלוף יעקב אייש,  ראש אגף המבצעים
735 אלוף עידו נחושתן,  מפקד חיל האוויר
736 תא"ל ניצן אלון,  מפקד אוגדת יהודה ושומרון
737 אלוף יאיר גולן,  אלוף פיקוד הצפון
738 אלוף אבי מזרחי,  אלוף פיקוד המרכז
739 אלוף טל רוסו,  אלוף פיקוד הדרום
740 אלוף אייל אייזנברג,  מפקד פיקוד העורף
741 אלוף רם רוטברג,  מפקד חיל הים
742 אלוף גרשון הכהן,  מפקד המכללה לבטחון לאומי
743 תא"ל מיקי אדלשטיין,  קצין צנחנים ראשי
744 תא"ל אייל זלינגר,  קצין קשר ותקשוב ראשי
745 תא"ל משה שלי,  קצין הנדסה ראשי
746 תא"ל ד"ר נחמן אש,  קצין רפואה ראשי
747 תא"ל יגאל סלוביק,  קצין שריון ראשי
748 תא"ל דוד סויסה,  קצין תותחנים ראשי
749 תא"ל צביקה קראוס,  קצין חימוש ראשי
750 תא"ל אלי שרמייסטר,  קצין חינוך ראשי
751 תא"ל אריאל קארו,  קצין מודיעין ראשי
752 תא"ל מאיר אוחנה,  קצין משטרה צבאית ראשי
753 תא"ל דני עפרוני,  פרקליט צבאי ראשי
754 תא"ל ראם עמינח,  יועץ כספי לרמטכ"ל וראש אגף תקציבים
755 אלוף שי יניב,  נשיא בית הדין הצבאי לעירעורים
756 תא"ל גילה כליפי אמיר,  יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים (יוהל"ן)
757 תא"ל רפי פרץ,  הרב הצבאי הראשי
758 תא"ל יואב (פולי) מרדכי,  דובר צה"ל
759 תא"ל (מיל') חגי טננבאום ארז,  מבקר מערכת הביטחון
760 אל"מ אנואר סעב,  פיקוד העורף מחוז צפון
761 אל"מ דורון מור-יוסף,  פיקוד העורף מחוז דרום
762 אל"מ יורם לרדו,  פיקוד העורף מחוז המרכז
763 אל"מ אדם זוסמן,  פיקוד העורף מחוז דן
764 אל"מ חן ליבני,  פיקוד העורף מחוז ירושלים
765 אל"מ סימה ואקנין-גיל,  הצנזורית הראשית
766 סא"ל ניר נאמן,  ראש ענף נפגעים וקציני ערים
767 תא"ל שוקי בן-ענת,  קצין מילואים ראשי
768 אלוף יצחק בריק,  נציב קבילות חיילים
769 ואדים גויכמן,  קצין העיר אילת
770 סגן אפיק שחר,  קצין העיר אשדוד
771 אדיר ביטון,  קצין העיר אשקלון
772 עדה אלבז,  קצין העיר באר שבע
773 סא"ל רוחמה יחזקאל,  קצין העיר חיפה
774 רס"ן נירית גבאי-אמיר,  קצין העיר טבריה
775 סא"ל סיגל שוורץ,  קצין העיר ירושלים
776 רס"ן אלינור ברזני,  קצין העיר נתניה
777 סרן שלום דוד,  קצין העיר נהריה
778 סג"ן נועם לוגסי,  קצין העיר עפולה
779 סג"מ עדן רוזן,  קצין העיר קרית שמונה
780 רס"ן ענבל קפלן,  קצין העיר רחובות
781 סא"ל מירב שטרן,  קצין העיר ת"א
782 משרד לביטחון פנים 
783 המשרד לביטחון פנים מרכזיה,  מרכזיה
784 יצחק אהרונוביץ,  שר לביטחון הפנים
785 יעקב גנות,  מנכ"ל
786 אליעזר רוזנבאום,  משנה למנכ"ל
787 אודי שלוי,  ראש מטה השר
788 טל וולבוביץ,  דוברת המשרד
789 תת ניצב משה אדרי,  המזכיר הבטחוני
790 כרמית מויאל,  מנהלת לשכת השר
791 ירון זמיר,  יועץ תקשורת
792 אורי שוהם,  יועץ השר כנסת וממשלה
793 עמוס דהארי,  יועץ פוליטי
794 יוחנן שליין,  חשב המשרד לביטחון פנים ושב"ס
795 יואל לוי,  סמנכ"ל בכיר למנהל משאבי אנוש
796 נתן רוטברג,  מנהל היחידה לקשרי חוץ
797 עו"ד יואל הדר,  יועץ משפטי
798 טוביה ינקלביץ',  ראש מדור תיאום, פיקוח ובקרה מזכיר בטחוני
799 חנה קלר-אורנשטיין,  נציבת קבילות שוטרים ושב"ס
800 יצחק שגב,  מבקר פנים
801 משטרת ישראל 
802 רב ניצב יוחנן דנינו,  מפקח כללי
803 ניצב ישראל יצחק,  סגן המפכ"ל
804 נצ"מ יואב תלם,  עוזר מפכ"ל
805 ניצב יואב סגלוביץ',  ראש אגף מודיעין וחקירות
806 תנ"צ חיים איפרגן,  מפקד יחידת יחב"ל
807 תנ"צ זיוה אגמי-כהן,  ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה
808 נצ"מ שי קופרמן,  ראש מנהל טכנולוגיות
809 ניצב זוהר דביר,  ראש אגף תמיכה לוגיסטית
810 ניצב ניסים מור,  ראש אגף מבצעים
811 ניצב ירון בארי,  ראש אגף משאבי אנוש
812 ניצב ברונו שטיין,  ראש אגף התנועה
813 ניצב דני חן,  ראש אגף תכנון וארגון
814 סנ"צ עו"ד רקפת לוין,  תלונות ופניות הציבור
815 נצ"מ גיא ניר,  ראש מחלקת תיאום מבצעי משולב
816 תנ"צ אלון לבבי,  דובר משטרת ישראל
817 ניצב חנה קלר,  תלונות וקבילות שוטרים ושב"ס
818 סנ"צ יוסף כהן,  ראש  היחידה לחקירות סוהרים
819 ניצב דודו מנצור,  ראש להב 433
820 נצ"מ עופר סיון,  ראש מערך קש"ת (שרות לציבור ותלונות)
821 תנ"צ יעקב שושנה,  חשב המשטרה
822 תנ"צ שאול גורדון,  היועץ המשפטי
823 ניצב רוני עטייה,  מפקד מחוז הצפון
824 ניצב אהרון אקסול,  מפקד מחוז תל אביב
825 ניצב יוסף פריינטי,  מפקד מחוז הדרום
826 ניצב בנצי סאו,  מפקד מחוז המרכז
827 ניצב ניסו שחם,  מפקד מחוז ירושלים
828 ניצב חגי דותן,  מפקד מחוז חוף
829 ניצב עמוס יעקב,  מפקד מחוז ש"י
830 תנ"צ חיים קרימקה,  מפקד המשמר האזרחי (אק"מ)
831 ניצב יורם הלוי,  מפקד משמר הגבול
832 תנ"צ אברהם דומב,  ראש חטיבת זיהוי פלילי (מעבדות לזיהוי פלילי)
833 עו"ד תנ"צ רונית קמינסקי,  נשיאת בית הדין למשמעת
834 נצ"מ יוסי גברי,  ראש מחלקת בינוי ונכסים (מב"ן)
835 נצ"מ עוזי זומר,  ראש מחלקת בטיחות
836 נצ"מ אבינועם בירן,  ראש היחידה הארצית לבקורת
837 תנ"צ ג'קי בריי,  מפקד היחידה למאבק בפשיעה הכלכלית
838 נצ"מ שלומי מיכאל,  ראש היחידה המרכזית מחוז תל-אביב
839 נצ"מ שמשון נחום,  ראש היחידה המרכזית מחוז ירושלים
840 נצ"מ אבי נוימן,  ראש היחידה המרכזית מחוז המרכז
841 נצ"מ חיים עמר,  מפקד מרחב ציון
842 נצ"מ אמנון אלקלעי,  מפקד מרחב מוריה
843 תנ"צ יוסף פוני,  מפקד מרחב ירושלים
844 נצ"מ משה ברקת,  מפקד מרחב דוד
845 נצ"מ יצחק רחמים,  מפקד מרחב חברון
846 נצ"מ יהודה דהן,  מפקד מרחב איילון
847 נצ"מ אלברט אוחיון,  מפקד מרחב דן
848 נצ"מ רמי יצחק,  מפקד מרחב יפתח
849 תנ"צ יורם אוחיון,  מפקד מרחב ירקון
850 נצ"מ דורון כהן,  מפקד מרחב נתב"ג
851 נצ"מ משה כהן,  מפקד מרחב אילת
852 תנ"צ פרץ עמר,  מפקד מרחב נגב
853 נצ"מ יורם סופר,  מפקד מרחב לכיש
854 תנ"צ שמעון בן-הרוש,  מפקד מרחב שפלה
855 תנ"צ שמעון שומרוני,  מפקד מרחב שרון
856 נצ"מ משה זוסמן,  ראש יחידת קרנות השוטרים
857 נצ"מ מרדכי ברקת,  ראש יח' רווחה, אירועים קרנות השוטרים
858 ניצב ירון בארי,  נשיא קרנות השוטרים
859 שירות בתי הסוהר 
860 רב גונדר אהרון פרנקו,  נציב שירות בתי הסוהר
861 נג"מ שמעון ברגור,  עוזר הנציב וראש הלשכה
862 גונדר מיכאל חלפון,  סגן נציב וראש אגף המבצעים
863 גונדר אלי גביזון,  ראש אגף מטה הנציבות
864 גונדר נזים סביתי,  מפקד מחוז דרום
865 גונדר אשר שריקי,  מפקד מחוז צפון
866 גונדר מקבל טאפש,  מפקד מחוז מרכז
867 גונדר עופרה קלינגר,  ראש אגף האסיר
868 ד"ר חיים איילון,  מנכ"ל הרשות לשיקום האסיר
869 סיוון ויצמן,  דובר
870 משרד החוץ 
871 משרד החוץ מרכזיה,  מרכזיה
872 אביגדור ליברמן,  סגן ראש הממשלה ושר החוץ
873 דניאל אילון,  סגן שר החוץ
874 סיגי לוי,  ראש לשכה
875 צחי משה,  יועץ תקשורת
876 יצחק בחמן,  ראש מטה מדיני
877 רפאל ברק,  מנכ"ל
878 ירון ישראלי,  חשב
879 אבי אבוחצירה,  יועץ פוליטי
880 עו"ד אהוד קינן,  יועץ משפטי
881 חיים דיבון,  סמנכ"ל אגף המרכז לשיתוף בינלאומי
882 נאור גילאון,  סמנכ"ל אירופה
883 שמעון רודד,  ראש אגף משאבי אנוש והדרכה
884 אלון בר,  סמנכ"ל לעניינים אסטרטגיים
885 יגאל כספי,  סמנכ"ל תקשורת והסברה
886 אירית בן-אבא,  סמנכ"ל כלכלה
887 יעל רביע-צדוק,  ראש חטיבה כלכלה מזה"ת
888 רפי גמזו,  ראש אגף קשרי תרבות ומדע
889 רפי הרפז,  מנהלת מחלקה כלכלית 1
890 אורן בראל,  מנהלת מחלקה כלכלית 2
891 גיל השכל,  מנהל מחלקה כלכלית 3
892 פנחס אביבי,  משנה למנכ"ל וראש המערך המולטיליטרלי
893 דני כרמון,  סמנכ"ל מש"ב (סוכנות הסיוע הלאומית של ישראל)
894 אביבה רז שכטר,  ראש אגף מזרח תיכון
895 דורית שביט,  סמנכ"ל אמל"ט
896 בועז רודקין,  מנהל מחלקת דרום אמריקה
897 ברוך בינה,  סמנכ"ל צפון אמריקה
898 רות כהנוב,  סמנכ"לית אסיה ופסיפיק
899 אבי גרנות,  סמנכ"ל, ראש אגף אפריקה
900 עמנואל סרי,  מנהל מא"פ 1
901 מארק אטלי,  מנהל מא"פ 2
902 ערן עציון,  ראש חטיבה לתכנון מדיני
903 דוד ולצר,  ראש המרכז למחקר מדיני
904 טליה לדור פרשר,  ראש הטקס
905 חיים שחם,  מחלקת מידע ואינטרנט
906 אורית שני,  חדר המצב
907 משרד המשפטים 
908 משרד המשפטים מרכזיה,  מרכזיה
909 פרופ' יעקב נאמן,  שר המשפטים
910 ד"ר גיא רוטקופף,  מנכ"ל
911 תמר שטיינר,  ראש מטה השר
912 מיטל שחר,  מנהלת הלשכה
913 עו"ד אריאלה קלעי,  מ"מ יועץ משפטי לשר
914 אמציה בר-משה,  יועץ תקשורת
915 עו"ד משה כהן,  דובר המשרד
916 עו"ד מיכל טנא,  מנהלת יחידת תלונות ופניות הציבור 
917 סימה פישר,  חשבת
918 עו"ד אייל גלובוס,  ממונה על הסיוע המשפטי
919 אמי פלמור,  ממונה על החנינות
920 עו"ד פול לנדס,  ראש הרשות לאיסור הלבנת הון וטרור
921 עו"ד ד"ר שלומית ווגמן-רטנר,  היועצת המשפטית הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור
922 עו"ד ענבל רובינשטיין,  הסניגורית הציבורית
923 ד"ר עו"ד יואב ספיר,  סגן הסניגורית הציבורית
924 עו"ד חגית לרנאו,  סגן הסניגורית הציבורית
925 עו"ד אורי כרמל,  ראש מחלקת חקירות שוטרים
926 ד"ר דוד האן,  האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים
927 אחיה קמארה,  נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
928 עו"ד אסא קלינג,  רשם הפטנטים
929 עו"ד אלון בכר,  ראש רשות התאגידים (רשם העמותות והחברות)
930 טל אלדרוטי,  השמאי הממשלתי הראשי
931 ד"ר פרץ סגל,  ראש תחום יעוץ וחקיקה
932 עו"ד יהודה וינשטיין,  היועץ המשפטי לממשלה
933 עו"ד רז נזרי,  משנה ליועץ, היועץ המשפטי לממשלה
934 עו"ד שרית דנה,  משנה ליועץ המשפטי היועץ המשפטי לממשלה
935 עו"ד אורית קורן,  משנה ליוה"מ לענייני חקיקה היועץ המשפטי לממשלה
936 עו"ד אבי ליכט,  משנה ליוה"מ כלכלי פסקאלי
937 עו"ד שביט מתיאס,  משנה ליועץ המשפטי בינ"ל
938 עו"ד מייק בלאס,  משנה ליועץ המשפטי ייעוץ
939 עו"ד משה לדור,  פרקליט המדינה
940 עו"ד שי ניצן,  משנה לפרקליט תפקידים מיוחדים
941 עו"ד אורית סון,  משנה לפרקליט אזרחי, פרקליטות המדינה
942 עו"ד גל לברטוב,  מנהל המחלקה הבינ"ל פרקליטות המדינה
943 עו"ד יוכי גנסין,  מנהלת תחום עניינים מנהליים פרקליטות המדינה
944 עו"ד אורית פודמסקי,  מנהלת המחלקה לסכסוכי עבודה פרקליטות המדינה
945 עו"ד ג'ואי אש,  מנהל מחלקה פלילית פרקליטות המדינה
946 עו"ד חיה זנדברג,  מנהלת מחלקה אזרחית פרקליטות המדינה
947 עו"ד אביה אלף,  מנהלת המחלקה הכלכלית פרקליטות המדינה
948 עו"ד יהושע למברגר,  משנה לפרקליט המדינה (עניינים פליליים) 
949 עו"ד אסנת מנדל,  מנהלת מחלקת הבג"צים פרקליטות המדינה
950 עו"ד אלי אברבנאל,  פרקליט מחוז ירושלים פלילי
951 עו"ד שלמה למברגר,  פרקליט מחוז הדרום פלילי, פרקליטות המדינה
952 עו"ד איתי בר,  פרקליט מחוז הדרום אזרחי, פרקליטות המדינה
953 עו"ד גלי מיארה,  פרקליט מחוז ת"א אזרחי, פרקליטות המדינה
954 עו"ד אריאלה סגל אנטלר,  פרקליט מחוז ת"א, פרקליטות המדינה
955 עו"ד אלה רובינק,  פרקליט מחוז ת"א מיסוי וכלכלה, פרקליטות המדינה
956 עו"ד עמית איסמן,  פרקליט מחוז חיפה פלילית, פרקליטות המדינה
957 עו"ד איתן לדרר,  פרקליט מחוז חיפה (אזרחי)
958 עו"ד רחל שיבר,  פרקליט מחוז המרכז, פרקליטות המדינה
959 עו"ד סילביה פריימן,  פרקליטת מחוז הצפון, פרקליטות המדינה
960 עו"ד עליזה קן,  מנהלת האגף לרישום והסדר המקרקעין
961 ניסן גונן,  סגן מנהלת אגף לרישום והסדר המקרקעין
962 עו"ד אילנה יעקב,  משנה למנהלת האגף לרישום והסדר המקרקעין
963 פנחס לוי,  מפקח בכיר על רישום מקרקעין ירושלים
964 עו"ד שלומי הייזלר,  מפקח על רישום מקרקעין באר שבע
965 עו"ד ציפורה פיגנבוים,  מפקחת בכירה על רישום מקרקעין חיפה
966 עו"ד עידית וינברגר,  מפקחת על רישום מקרקעין נצרת
967 עו"ד אורה קניון,  מפקחת בכירה על רישום המקרקעין חולון
968 עו"ד מירה אריאלי,  מפקחת בכירה על רישום מקרקעין תל אביב
969 עו"ד טלי להב,  מפקחת על רישום מקרקעין פתח תקווה
970 עו"ד אסתי שחל,  מפקחת על רישום מקרקעין נתניה
971 עו"ד תמר פריאנטה,  מפקחת על רישום מקרקעין רוחובות
972 משרד הפנים 
973 משרד הפנים מרכזיה,  מרכזיה
974 אלי ישי,  סגן ראש הממשלה ושר הפנים
975 עמרם קלעג'י,  למנכ"ל
976 ד"ר שוקי אמרני,  משנה למנכ"ל
977 דוד שטרית,  ראש מטה השר
978 שלמה לוי,  עוזר אישי לשר
979 מיכל דהן,  עוזרת לשר
980 רועי לחמנוביץ',  יועץ תקשורת לשר
981 אפרת אורבך,  דוברת המשרד
982 ליאור שחר,  יועץ לשר לענייני רשות האוכלוסין
983 שמעון יפרח,  יועץ כלכלי בכיר לשר
984 יהודה קלימי,  יועץ לענייני התיישבות לשר
985 סעיד מועדי,  יועץ לענייני מיעוטים לשר
986 יניב בניטה,  מנהל לשכה
987 עו"ד יהודה זמרת,  יועץ משפטי
988 ניסים בן אלי,  חשב
989 בינת שוורץ,  מנהלת מינהל ותכנון
990 רונית מזר,  מנהלת אגף בכיר לתיכנון נושאי
991 איריס נחמני שוחט,  מבקרת פנים
992 אהוד יוסטמן,  מנהל אגף בכיר לתכנון מקומי
993 תמר כפיר,  מנהלת אגף בכיר לתכנון משולב
994 אבי דותן,  מנהל היחידה הארצית לפיקוח על הבניה
995 רני פינצי,  מנהל המינהל לשלטון מקומי
996 יונה יצחק,  ראש תחום חירום וביטחון המינהל לשלטון מקומי
997 דני רייף,  סמנכ"ל בכיר למינהל ולמשאבי אנוש
998 אמנון בן-עמי,  מנכ"ל רשות האוכלוסין, ההגירה ומעברי הגבול
999 רונן ירושלמי,  מנהל המחלקה לאזרחות רשות האוכלוסין
1000 אלי לוי,  מנהל תחום מרשם ודרכונים רשות האוכלוסין
1001 מזל כהן,  אשרות וזרים רשות האוכלוסין
1002 עמי מלול,  מנהל מרכז מידע ברשות האוכלוסין
1003 מיכל יוספוב,  מנהלת ביקורת גבולות ומעברים, רשות האוכלוסין
1004 ששי קציר,  מפקח ארצי על הבחירות וממונה מינהל לחרום וביטחון ברשויות מקומיות
1005 עמית יעקב,  מנהל אגף רישוי כלי יריה
1006 רב טפסר שמעון רומח,  נציב  כבאות והצלה
1007 שלום אטיאס,  מ"מ nמנהל רשות פס"ח עליונה, המינהל לרישוי ושירותי חירום
1008 יעקב סלאמה,  מנהל אגף בכיר עדות לא יהודיות
1009 אשר גרנר,  ראש אגף רישוי עסקים המינהל לרישוי ושירותי חירום
1010 ישראל עינב,  מנהל מינהל המים והממונה על התאגידים
1011 משה שמעוני,  ממונה מחוז ירושלים
1012 דלית זילבר,  מתכנן מחוז ירושלים
1013 יוסף משלב,  ממונה מחוז חיפה
1014 ליאת פלד,  מתכנן מחוז חיפה
1015 רות יוסף,  ממונה מחוז המרכז
1016 עופר גריידינגר,  מתכנן מחוז המרכז
1017 יוסף ברון,  ממונה מחוז הצפון
1018 אלכס שפול,  מתכנן מחוז הצפון
1019 אבי הלר,  ממונה מחוז הדרום
1020 אליסיה סיבר,  מתכננת מחוז דרום
1021 גילה אורון,  ממונה מחוז תל אביב
1022 אדר' נעמי אנג'ל,  מתכננת מחוז תל אביב
1023 משרד הבריאות 
1024 משרד הבריאות מרכזיה,  מרכזיה
1025 בנימין נתניהו,  שר הבריאות
1026 הרב יעקב ליצמן,  סגן שר הבריאות
1027 ד"ר רוני גמזו,  מנכ"ל
1028 ד"ר בועז לב,  משנה למנכ"ל
1029 מרדכי בבצ'יק,  מנהל לשכה
1030 חיים יוסטמן,  ראש מטה סגן השר
1031 יאיר עמיקם,  סמנכ"ל להסברה ויחסים בינ"ל
1032 יעקב איזק,  יועץ תקשורת
1033 ד"ר חזי לוי,  ראש מינהל רפואה
1034 עו"ד מירה היבנר-הראל,  יועצת משפטית
1035 פרופ' אבי ישראלי,  מדען ראשי
1036 דודי גרשונוביץ,  חשב
1037 דב פסט,  סמנכ"ל  בכיר למינהל ומשאבי אנוש
1038 אילן סופר,  סמנכ"ל תכנון תקצוב ותמחור
1039 ד"ר טוביה חורב,  סמנכ"ל כלכלת בריאות
1040 עו"ד יואל ליפשיץ,  סמנכ"ל לבקרה על קופות החולים
1041 פרופ' איתמר גרוטו,  ראש שירותי בריאות הציבור
1042 ד"ר גד לובין,  ראש השירות לבריאות הנפש
1043 ד"ר אהרון כהן,  ראש האגף לגריאטריה
1044 ד"ר שושנה ריב"א,  מינהל הסיעוד
1045 מגיסטר בתיה הרן,  מנהלת אגף הרוקחות
1046 אורלי בוני,  מנהלת השירות הארצי לריפוי בעיסוק
1047 מלכה טל,  השירות הארצי לעבודה סוציאלית
1048 שלום גולדברגר,  מהנדס ראשי לבריאות הסביבה
1049 ימימה גולדברג,  פסיכולוגית ארצית וממונה על רישוי פסיכולוגים 
1050 פרופ' חיים הרשקו,  נציב קבילות לענייני רופאים
1051 פרופ' תמר שוחט,  מנהלת המרכז הלאומי לבקרת מחלות
1052 ד"ר מיכאל דור,  ראש אגף רפואה כללית
1053 ד"ר שלמה זוסמן,  מנהל האגף לבריאות השן
1054 איילה פרג,  פיזיותרפיסטית ראשית
1055 ד"ר יורם לוטן,  ראש האגף לרישוי מוסדות ומכשירים רפואים
1056 ד"ר אסנת לוקסמבורג,  ראש מנהל לטכנולוגיות רפואיות ותשתיות
1057 נעמי לבני,  מנהלת האגף לאבטחת איכות
1058 אסתר צוקרמן,  מנהלת המחלקה הרפואית ארצית לעובדי המדינה
1059 ראובן קרן,  מנהל אגף בכיר בטחון
1060 שירה לב-עמי,  מנהל מערכות המידע 
1061 פרופ' אשר אור-נוי,  המחלקה להתפתחות הילד ושיקומו
1062 ד"ר ליזה רובין,  מנהלת המחלקה לאם לילד ולמתבגר
1063 ד"ר אמיר שנון,  מנהל האגף לרישוי מקצועות רפואיים
1064 אלי גורדון,  מנהל שירות המזון
1065 ד"ר יוני ינון,  שירות המזון, היח' הוטרינרית
1066 מהנדס רות שימברג,  מהנדסת מזון ראשית, שירות המזון 
1067 ד"ר זיוה שטל,  מנהלת המחלקה לתזונה
1068 יהודה רון,  סמנכ"ל בכיר ראש מנהל לתכנון ובינוי מוסדות רפואה
1069 ד"ר דני לאור,  מנהל האגף לשעת חירום
1070 ד"ר זמיר חן,  רופאה מחוזית ירושלים
1071 ד"ר רבקה שפר,  רופאה מחוזית ת"א
1072 פרופ' שמואל רשפון,  רופא מחוזי חיפה
1073 ד"ר אילנה בלמייקר,  רופאה מחוזית מחוז דרום
1074 ד"ר שמעון שרף,  רופא מחוזי אשקלון
1075 ד"ר מיכל כהן-דר,  רופאה מחוזית צפון
1076 ד"ר עפרה חבקין,  רופאה מחוזית מחוז מרכז
1077 מנהלי ביה"ח בישראל
1078 פרופ' גבי ברבש,  מנהל המרכז הרפואי איכילוב
1079 יוסי שחר,  משנה למנכ"ל
1080 רות רלבג,  סמנכ"ל לכלכלה רפואית
1081 ד"ר גיל פייר,  סמנכ"ל רופאים
1082 פרופ' גדליה פז,  סמנכ"ל למעבדות ומקצועות הבריאות
1083 פרופ' חיים מצקין,  סמנכ"ל בית החולים
1084 פרופ' יצחק שפירא,  סמנכ"ל המרכז הרפואי איכילוב
1085 דוד רונאל,  מנהל אדמיניסטרטיבי המרכז הרפואי איכילוב
1086 ד"ר אבי הסנר,  סמנכ"ל ניהול סיכונים ובקרת איכות
1087 רמי תנעמי,  גזבר המרכז הרפואי
1088 ד"ר אסתי סייג,  סמנכ"ל מערכות מידע ותפעול
1089 ד"ר גיורא וינטרשטיין,  מנהל בית חולים אלישע חיפה
1090 ד"ר משה פרסון,  מנהל רפואי
1091 דר' איתן חי-עם,  מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים
1092 אילן יפתח,  מנהל אדמיניסטרטיבי אסף הרופא
1093 ד"ר בנימין דוידזון,  מנהל ביה"ח אסף הרופא
1094 אופיר אמיר,  סגן מנהל אדמיניסטרטיבי אסף הרופא
1095 יניב פוגל,  סגן מנהל אדמיניסטרטיבי אסף הרופא
1096 ד"ר יצחק שרף,  סגן מנהל ביה"ח אסף הרופא
1097 פיטר שפיגל,  סגן מנהל אדמיניסטרטיבי אסף הרופא
1098 ענת זקלר,  דוברות ויחסי ציבור
1099 אביגדור מזרחי,  מנהל אדמיניסטרטיבי באר יעקב
1100 ד"ר מרדכי וייס,  סגן מנהל ביה"ח הנפש באר יעקב
1101 פרופ' משה קוטלר,  מנהל ביה"ח באר יעקב
1102 דוד המר,  מנהל אדמיניסטרטיבי
1103 מוטי שטאובר,  מנהל ביה"ח ביקור חולים
1104 ד"ר רפאל פולק,  מנהל רפואי
1105 פפנהיים שלמה,  יו"ר 
1106 פרופ' עמירם כץ,  מנהל ביה"ח בית לוינשטיין
1107 ד"ר יולי טריגר,  סגן מנהל ביה"ח
1108 ד"ר שי בריל,  מנהל ביה"ח בית רבקה
1109 חיפה ד"ר אמנון רופא,  מנכ"ל מרכז רפואי בני ציון חיפה
1110 חיפה ד"ר אילן קלדרון,  סמנכ"ל מרכז רפואי בני ציון חיפה
1111 איתן כהן,  מנהל אדמיניסטרטיבי ברזילי
1112 ד"ר שמעון שרף,  מנהל ביה"ח ברזילי אשקלון
1113 ד"ר רון לובל,  סמנכ"ל ביה"ח ברזילי אשקלון
1114 ד"ר אמיל חי,  סמנכ"ל ביה"ח ברזילי אשקלון
1115 רותי יפרח,  מנהל אדמיניסטרטיבי ביה"ח נהריה
1116 ד"ר מסעד ברהום,  מנהל ביה"ח גליל מערבי נהריה
1117 ד"ר משה דניאל,  סגן מנהל ביה"ח נהריה
1118 אורי ארי,  מנהלת אדמיניסטרטיבית שהם
1119 ד"ר יהושע בן-ישראל,  מנהל ביה"ח שהם
1120 פרופ' שמעון רייף,  מ"מ מנהל ביה"ח דנה לילדים במרכז הרפואי תל אביב
1121 נצרת ד"ר בשארה בשאראת,  מנהל ביה"ח האנגלי נצרת 
1122 אודי שאולוף,  מנהל אדמיניסטרטיבי
1123 פרופ' שטרן צביקה,  מנהל בית החולים האוניברסיטאי הדסה הר הצופים
1124 פרופ' שמואל שפירא,  סמנכ"ל הדסה
1125 ד"ר יאיר בירנבאום,  משנה למנכ"ל, ומנהל המערך הרפואי הסתדרות מדיצינית הדסה 
1126 ד"ר יובל וייס,  מנהל בית החולים האוניברסיטאי הדסה עיןכרם
1127 יעקב שרייבמן,  משנה למנכ"ל, מנהל כספים
1128 ד"ר חן שפירא,  מנהלת ביה"ח הכרמל
1129 ד"ר רוני דיוקמן,  סגן מנהלת
1130 חדרה פרופ' מאיר אורן,  מנהל המרכז הרפואי הלל יפה חדרה
1131 חדרה ד"ר אמנון בן-משה,  מנהל אדמיניסטרטיבי הלל יפה
1132 חדרה ד"ר מיקי דודקביץ',  סגן מנהל המרכז הרפואי הלל יפה חדרה
1133 חדרה ד"ר נתן כהן,  סגן מנהל המרכז הרפואי הלל יפה חדרה
1134 חדרה אסתר כהן,  אחות ראשית ומנהלת שרותי סיעוד
1135 עפולה ד"ר אורנה בלונדהיים,  מנהלת ביה"ח העמק
1136 עפולה ד"ר טוביה טיאוסנו,  סגן מנהל
1137 עפולה ד"ר דוד אלמוג,  סגן מנהל
1138 עפולה ד"ר אלון ארז,  סגן מנהל
1139 עפולה בני ברק,  מנהל אדמיניסטרטיבי
1140 ד"ר טניה בוגוסלבסקי,  סגנית מנהל
1141 אבי כרמלי,  מנהל אדמינסטרטיבי
1142 פרופ' יעקב יהב,  מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד
1143 חולון שלום נויפלד,  מנהל אדמיניסטרטיבי וולפסון
1144 חולון ד"ר יצחק ברלוביץ',  מנהל ביה"ח ע"ש א.וולפסון
1145 חולון ד"ר בובי גרוס,  סגן מנהל ביה"ח וולפסון
1146 חולון ד"ר זהבית זיונר,  סגן מנהל ביה"ח וולפסון
1147 צפת מאיר חמוז,  מנהל אדמיניסטרטיבי ביה"ח זיו
1148 צפת ד"ר אוסקר אמבון,  מנהל ביה"ח זיו צפת
1149 צפת ד"ר קלין שפירא,  סגן מנהל בית החולים זיו צפת
1150 דלית כץ סולברג,  מנהל אדמיניסטרטיבי טירת הכרמל
1151 ד"ר יעקב פולקביץ',  מנהל בית החולים
1152 ד"ר אלה שינקמן,  סגנית מנהל
1153 אילת לילך לוי,  מנהלת אדמיניסטרטיבית ביה"ח יוספטל
1154 אילת ד"ר אבי גולדברג,  מנהל ביה"ח יוספטל
1155 פרופ' ליאון גרינהאוז,  המרכז הירושלמי לבריאות הנפש מנהל ביה"ח כפר שאול איתנים
1156 ד"ר משה אברמוביץ',  סגן מנהל ביה"ח איתנים
1157 ד"ר מיכאל שלפמן,  סגן מנהל ביה"ח כפר שאול
1158 דורון וקס,  מנהל אדמיניסטרטיבי לב השרון
1159 שניאור חבקין,  מנהל אדמיניסטרטיבי כפר שאול איתנים
1160 פרופ' אבי בלייך,  מנהל ביה"ח לב השרון
1161 רפי כלב,  מנהל אדמיניסטרטיבי אברבנאל
1162 ד"ר מוטי משיח,  סגן מנהל
1163 ד"ר יהודה ברוך,  מנהל ביה"ח לבריאות הנפש אברבנאל
1164 פרופ' זאב קפלן,  מנהל ביה"ח ב"ש
1165 פרופ' חיים בלמקר,  סגן מנהל ביה"ח באר שבע
1166 פרופ' צבי זמישלני,  מנהל המרכז לבריאות הנפש גהה
1167 צבי אנגל,  מנהל אדמיניסטרטיבי
1168 דורית כהן,  מנהלת הסיעוד
1169 ד"ר גיל זלצמן,  מנהל חטיבת ילדים ונוער
1170 ד"ר יעקב שולץ,  מ"מ מנהל ביה"ח טלביה
1171 ד"ר מסעד ברהום,  מנהל בית החולים
1172 ד"ר משה דניאל,  סגן מנהל בית החולים
1173 ד"ר שמואל קרון,  מנהל המרכז הרפואי ביה"ח שלוותה
1174 רותי יפרח,  מנהלת אדמינסטרטיבית
1175 רונית קלמן,  מנהלת הסיעוד
1176 נתניה חיים המרמן,  מנכ"ל בית-החולים לניאדו
1177 פרופ' יוסף לסינג,  מנהל האגף למיילדות וגניקולוגיה ליס במרכז הרפואי תל אביב
1178 נתניה ד"ר אבינועם שקולניק,  מנהל רפואי ביה"ח לניאדו נתניה
1179 כפר סבא ד"ר דורון רוזן,  סגן מנהל
1180 כפר סבא סיגל זומר-דובינסקי,  מנהלת אדמינסטרטיבית
1181 כפר סבא ד"ר דורון נצר,  סגן מנהל
1182 כפר סבא ד"ר אבישי נחשוני,  סגן מנהל
1183 כפר סבא ד"ר איתן וירטהיים,  מנהל ביה"ח מאיר
1184 ד"ר אילנה קרמר,  מנהלת ביה"ח מזרע
1185 נעמי אסולין,  מנהלת אדמיניסטרטיבית ביה"ח מזרע
1186 ד"ר לאונרדו מוגילנסקי,  סגן מנהל ביה"ח מזרע
1187 באר שבע מיכאל מישורי-דרעי,  משנה למנהל
1188 באר שבע ד"ר מיכאל שרף,  מנהל ביה"ח סורוקה, ב"ש
1189 באר שבע ד"ר ניצה היימן נוימן,  סגנית מנהל
1190 באר שבע ד"ר שלומי קודיש,  סגן מנהל
1191 באר שבע ד"ר אורלי ויינשטיין,  סגנית מנהל
1192 באר שבע פרופ' יוחנן פייזר,  סגן מנהל
1193 טבריה שמעון סבח,  מנהל אדמיניסטרטיבי פוריה
1194 טבריה ד"ר עופר תמיר,  סגן מנהל ביה"ח פוריה
1195 טבריה ד"ר מאיר רוח,  עוזר מנהל היחידה להבטחת איכות וניהול סיכונים ברפואה
1196 טבריה ד"ר יעקב פרבשטיין,  מנהל ביה"ח פוריה
1197 רפי גולני,  מנהל אדמיניסטרטיבי פלימן
1198 ד"ר עמוס גילהר,  מנהל ביה"ח פלימן
1199 רחובות פרופ' יעקב יהב,  מנהל המרכז רפואי קפלן ובית החולים הרצפלד
1200 רחובות מוטי וקסמן,  מנהל אדמיניסטרטיבי
1201 רחובות ד"ר איתן חבר,  סגן מנהל ביה"ח קפלן
1202 רחובות ד"ר רינה יהלום,  סגן מנהל ביה"ח קפלן
1203 רחובות ד"ר לאון פולס,  סגן מנהל ביה"ח קפלן
1204 חיפה ד"ר אסתר גולן,  סמנכ"לית תפעול רמב"ם (מנהלת אדמינסטרטיבית)
1205 חיפה פרופ' קרל סקורצקי,  מנהל פיתוח הרפואה והמחקר
1206 חיפה פרופ' רפי ביאר,  מנהל מרכז רפואי רמב"ם חיפה
1207 חיפה פרופ' שמעון רייסנר,  סגן מנהל ביה"ח רמב"ם חיפה
1208 חיפה רונית הירשברג,  מנכ"ל קרן מחקרים ומנהלת אגף כלכלה ושיווק
1209 חיפה זיו שרון,  גזבר המרכז הרפואי
1210 תל השומר גלעד נבו,  מנהל אדמיניסטרטיבי תל השומר
1211 תל השומר פרופ' שלמה נוי,  מנהל ביה"ח השיקומי תל השומר
1212 תל השומר ד"ר אמיתי זיו,  סמנכ"ל המרכז הרפואי תל השומר
1213 תל השומר פרופ' זאב רוטשטיין,  מנהל ביה"ח המשולב ביה"ח תל השומר
1214 תל השומר ד"ר יורם שדמי,  מנהל המחלקה להנדסה ביו-רפואית
1215 תל השומר ד"ר ארי שמיס,  מנהל ביה"ח הכללי תל השומר
1216 ד"ר ג'ק מג'ר,  סגן מנהל ביה"ח שמואל הרופא
1217 ד"ר ורה רוזנפלד,  מנהלת ביה"ח שמואל הרופא
1218 ד"ר אפרת ברון-הרלב,  סגנית מנהל
1219 ד"ר אבינעם פירוגובסקי,  סגן מנהל
1220 ד"ר אסף טוקר,  סגן מנהל
1221 נורית ברוך,  מנהלת הסיעוד
1222 ד"ר עובדי דגן,  מנהל מחלקת ניתוחי חזה ולב
1223 תמי בן-רון,  מנהל אדמיניסטרטיבי
1224 פרופ' יוסף פרס,  מנהל ביה"ח שניידר
1225 דורון וקס,  מנהל אדמינסטרטיבי שערי מנשה
1226 חווה קוסטיצקי,  מנהלת שרותי סיעוד אחות ראשית
1227 ד"ר אלכסנדר גרינשפון,  מנהל ביה"ח שער מנשה
1228 ד"ר הנרי סילבר,  סגן מנהל ביה"ח שער מנשה
1229 ד"ר עובדיה שמש,  סמנכ"ל רפואה
1230 פרופ' יונתן הלוי,  מנהל מרכז רפואי שערי צדק, ירושלים
1231 אורי שורץ,  מנהל המחלקה של פתוח משאבים
1232 יוסי גרנות,  סמנכ"ל למינהל
1233 השרון ד"ר בועז תדמור,  משנה וממלא מקום מנהל מרכז רפואי רבין
1234 השרון ד"ר ערן הלפרין,  מנהל מרכז רפואי רבין
1235 השרון פרופ' יריב יוגב,  מנהל ביה"ח לנשים 
1236 השרון ד"ר קרלוס גרוזמן,  מנהל בית החולים השרון
1237 השרון ד"ר ירון מושקט,  ראש אגף רפואה
1238 משרד החינוך 
1239 משרד החינוך מרכזיה,  מרכזיה
1240 עו"ד גדעון סער,  שר החינוך
1241 מנחם אליעזר מוזס,  סגן שר החינוך
1242 דלית שטאובר,  מנכ"ל
1243 ד"ר איציק תומר,  משנה למנכ"ל
1244 קטי שטרית,  ראש המטה
1245 זהבה שרם,  מנהלת הלשכה
1246 ליטל אפטר,  יועצת תקשורת
1247 אסנת אלרועי,  יועצת מקצועית למנכ"ל
1248 הילה פאר,  מתאמת לענייני כנסת
1249 מאיה כץ,  יועצת השר
1250 רחלי לוי,  יועצת השר לועדות הכנסת והממשלה
1251 ענת חיים,  יועצת השר להשכלה גבוה
1252 סאהר איסמעיל,  יועץ השר למגזר הלא יהודי
1253 חגית כהן,  דוברת המשרד וממונה על יחסי ציבור
1254 יהודה קיסר,  חשב בכיר
1255 עו"ד דורית מורג,  יועצת משפטית
1256 פרופ' זכריה מדר,  מדען ראשי
1257 משה שגיא,  סמנכ"ל ומנהל המינהל  לכלכלה ולתקציבים
1258 מיכל כהן,  סמנכ"לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי
1259 ד"ר צבי צמרת,  יו"ר המזכירות הפדגוגית
1260 ברכה לוזון,  מנהלת הכשרות והדרכות ביטחון 
1261 לאה רוזנברג,  סמנכ"לית קשרי חוץ ואונסקו
1262 מנחם כהן,  סמנכ"ל ומנהל המינהל לכוח אדם בהוראה, תאום ובקרה
1263 גילה נגר,  סמנכ"לית ומנהלת המינהל להכשרה
1264 יוסי לוי,  סמנכ"ל ומנהל מינהל חברה ונוער
1265 הרב אברהם ליפשיץ,  מנהל מינהל החינוך הדתי
1266 סופיה מינץ,  מנהל מינהל לתקשוב ומערכות מידע
1267 יעקב טוויל,  מנהל האגף לשירותי חינוך ורווחה
1268 יהודה פינסקי,  מנהל האגף לחינוך מוכר שאינו רשמי
1269 אריה מור,  מנהל אגף בכיר ביטחון, בטיחות סביבתית ושעת חירום
1270 ד"ר משה דקלו,  מנהל אגף בכיר ארגון לימודים
1271 אסתר בצלאל,  מנהל אגף הבינוי והתקצוב
1272 יגאל צרפתי,  סמנכ"ל ומנהל מינהל הפיתוח
1273 חנה שדמי,  מנהלת שירות פסיכולוגי ייעוצי
1274 ריבה אביעד,  מ"מ מנהל האגף לחינוך מבוגרים
1275 סימה חדד מה-יפית,  מנהלת האגף לחינוך קדם יסודי
1276 זהבה שמש,  מנהלת האגף לחינוך יסודי
1277 ד"ר עופר רימון,  מנהל המנהל למדע וטכנולוגיה
1278 יפה פס,  מנהלת האגף לחינוך על יסודי
1279 מוהנא פארס,  הממונה על החינוך הדרוזי והצ'רקסי
1280 ד"ר נביל טנוס,  מנהל מרכז ההדרכה, מנהל,חברה ונוער חברה ערבית
1281 שמריהו הרמן,  מנהל האגף לתרבות תורנית
1282 רעיה לוי-גודמן,  מנהלת האגף לחינוך מיוחד
1283 מאיר שמעוני,  מנהל מחוז ירושלים
1284 דלית שטאובר,  מנהלת מחוז תל אביב
1285 ד"ר אורנה שמחון,  מנהלת מחוז הצפון
1286 ד"ר סולי נתן,  מנהלת מחוז המרכז
1287 רחל מתוקי,  מנהל מחוז חיפה
1288 עמירה חיים,  מנהלת מחוז הדרום
1289 משה ויגדור,  מנכ"ל המועצה להשכלה גבוהה
1290 פרופ' מנואל טרכטנברג,  יו"ר הועדה לתכנון ותקצוב
1291 פרופ' רות ארנון,  נשיא האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים
1292 טובה בן-ארי,  מנהלת היחידה ומפקחת ארצית לזכויות התלמיד
1293 רויטל כרמלי-סלע,  היחידה לפרסי ישראל
1294 פרופ' מיכל בלר,  מנכלי"ת הרשות הארצית למדידה והערכה
1295 יחיאל שילה,  מנהל המינהל לחינוך התיישבותי
1296 עמוס צייאדה,  מנהל אגף בכיר מוסדות תורניים
1297 רחל שניאור,  סגנית מנהל אגף בכיר מוסדות תורניים
1298 משרד המדע והטכנולוגיה 
1299 הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ,  שר המדע והטכנולוגיה
1300 מנחם גרינבלום,  מנכ"ל
1301 ציון ירום,  ראש מטה השר
1302 מיכאל סימנטוב,  עוזר השר
1303 עו"ד הדס פרבר,  יועצת משפטית
1304 רחל ביאלקוביץ (ביתן),  מנהלת הלשכה
1305 עו"ד הדס פרבר,  יועצת משפטית
1306 משה ענבר,  יועץ תקשורת לשר
1307 ד"ר מסאלחה חסאם,  ראש תחום בכיר חקלאות, סביבה ומים
1308 מחמוד תאיה,  מנהל תחום מחקרים ביוטכנולוגיים
1309 דליה מרגלית,  חשבת
1310 גיא אטיאס,  מנהל תחום בכיר תקציבים
1311 פרופ' דני וייס,  מדען ראשי וראש מינהל המדע
1312 אבי ענתי,  סמנכ"ל תיאום תכנון ובקרה
1313 אריאלי גדעון,  ראש תחום מדעי המחשב וטכנולוגיות מתקדמות
1314 צבי מוצן,  מנהל תחום מדעי החברה ואוריינות מדעית
1315 אתי טוקטלי,  מנהל מרכז סיוע מדעי ומרכזי ידע תשתיתיים
1316 שלמה שריג,  מנהל תחום מדעים מחקרים רפואיים וביורפואיים
1317 אברהם כהן,  מנהל תחום מדעים מדויקים והנדסה
1318 ד"ר צבי קפלן,  מנהל סוכנות החלל הישראלית (סל"ה)
1319 פרופ' יצחק בן-ישראל,  יו"ר המועצה הלאומית למחקר ופיתוח
1320 אילנה לוי,  מנהלת אגף קשרי חוץ קשרי מדע בינלאומיים
1321 אמיר ברק,  מנהל אגף בטחון
1322 חגי מרדכי,  מנהל תחום ביקורת פנים
1323 ענת אלפי,  מנהלת תחום רכש, נכסים ולוגיסטיקה
1324 סימה גיאלצינסקי,  מרכז בכיר תיאום ומינהל מדעי ומו"פ אזורי
1325 רן בר,  סמנכ"ל  בכיר מינהל ומשאבי אנוש
1326 ליבי עוז,  דובר
1327 שר-שלום ג'רבי,  ראש מנהלת השירות האזרחי-לאומי 
1328 משרד התרבות והספורט 
1329 לימור לבנת,  שרת התרבות והספורט
1330 אורלי פרומן,  מנכ"ל
1331 לימור בר און,  ראש מטה השרה
1332 אופיר כץ,  יועץ פוליטי לשרה
1333 עינת אביוב,  מנהלת הלשכה
1334 אור דורון,  דוברת
1335 דליה מרגלית,  חשבת
1336 גיא אטיאס,  ממונה תקציבי המשרד
1337 רן בר,  סמנכ"ל  בכיר מנהל ומשאבי אנוש
1338 שמעון אלקבץ,  ראש מינהל התרבות 
1339 נילי כהן,  סגן ראש מינהל התרבות 
1340 ד"ר אורי שפר,  סמנכ"ל וראש מינהל הספורט
1341 אילנה לוי,  מנהלת אגף קשרי חוץ
1342 אמיר ברק,  מנהל אגף בטחון
1343 חגי מרדכי,  מנהל תחום ביקורת פנים
1344 ענת אלפי,  מנהלת תחום רכש, נכסים ולוגיסטיקה
1345 שרונה בן-דוד,  מנהלת יחידת בנא"מ ומשאבים חומריים
1346 דוד מלכה,  סגן ראש מנהל הספורט
1347 שוקה דורפמן,  מנהל רשות העתיקות
1348 המשרד לקליטת העלייה 
1349 המשרד הקליטה מרכזיה,  מרכזיה
1350 סופה לנדבר,  שרת הקליטה
1351 דמיטרי אפרצב,  מנכ"ל
1352 חגי מן,  יועץ בכיר
1353 אירית לוי,  יועצת בכירה
1354 טלי רץ חזן,  מנהלת הלשכה
1355 בת-שבע ראובני-גוניקמן,  סמנכ"לית בכירה למינהל ומשאבי אנוש
1356 עו"ד טובה פינקלשטיין,  יועצת משפטית
1357 יואש בן יצחק,  דוברות ויחסי ציבור
1358 אידה בן-שיטרית,  מנהלת אגף מידע ופירסום
1359 חגית גולשטיין – מויאל,  חשבת
1360 דני טופז,  ממונה על התקציבים
1361 גלעד אברהמי,  מנהל אגף בכיר לכלכלה ויזמות, תעסוקה ומדע
1362 טלי בוהדנה,  מנהלת אגף בקורת פנים ופניות ציבור
1363 קלאודיה כץ,  מנהלת אגף תעסוקה
1364 חנוך צמיר,  משנה למנהל הכללי
1365 אריה קורת,  סמנכ"ל קליטה בקהילה
1366 עו"ס שרה כהן,  מנהלת שירות הרווחה
1367 עמרי אינגבר,  מנהל המרכז לקליטה במדע 
1368 זאב חנין,  מדען המשרד
1369 אבי דהאן,  מנהל אגף רכש ולוגיסטיקה
1370 חנה קורן,  מנהלת אגף בכיר לעידוד עלייה ותושבים חוזרים
1371 חביב קצב,  מנהל אגף בכיר לדיור
1372 אלה סבן,  מנהלת מחלקת תושבים חוזרים
1373 משה הראל,  מנהל מחוז חיפה והצפון
1374 יולנדה שטראוס,  מנהלת מחוז תל אביב והמרכז
1375 נחמיה חתוכה,  מנהל מחוז ירושלים והדרום
1376 סיגל ליבוביץ',  מנהלת אגף בכיר למערכות מידע
1377 מקסים ביטון,  יו"ר ועד עובדים משרד ראשי
1378 משרד הרווחה והשירותים החברתיים 
1379 משרד הרווחה מרכזיה,  מרכזיה
1380 משה כחלון,  שר הרווחה
1381 נחום איצקוביץ',  מנכ"ל
1382 דיאנה מגנאג'י,  ראש מטה השר 
1383 נדב שינברגר,  יועץ תקשורת
1384 יעל מינץ,  יועצת לשר
1385 עו"ד בתיה ארטמן,  יועץ משפטי
1386 אריאלה טוקר,  חשב
1387 יורם אזולאי,  מנהלת מחוז ירושלים
1388 ישראל בודיק,  מנהל מחוז ב"ש והדרום
1389 אליצור בלום,  מנהל מחוז חיפה והצפון
1390 אריאלה שגב,  מנהלת מחוז ת"א והמרכז
1391 יקותיאל צבע,  מנהל אגף בכיר למחקר, תכנון והכשרה
1392 דן שפר,  מנהל האגף לתפקידים מיוחדים
1393 אברהם לוין,  קשרים בינלאומיים
1394 יוסי קורסיה,  מנהל השירות לטיפול בעיוור
1395 חנן פריצקי,  מנהל אגף בכיר לתקצוב וכלכלה
1396 ד"ר שלמה אלישר,  סמנכ"ל בכיר לשרותי שיקום
1397 אפרים חוג'ה,  סגן מנהל אגף שיקום
1398 ברוך לויטין,  מנהל המרכז לשיקום מקצועי
1399 עו"ס חיה דסקל,  מנהלת המחלקה לוועדות ער וסיוע לבודדים 
1400 רחל שרביט,  סמנכ"לית בכירה ומנהלת אגף תקון ונוער מנותק
1401 דליה לב-שדה,  מנהלת השירות לילד ונוער
1402 ד"ר חיה עמינדב,  סמנכ"לית בכירה, מנהלת האגף לטיפול באדם עם פיגור שכלי
1403 ליאור שטרסברג,  מנכ"ל חברת "המשקם"
1404 אהרון בז'רנו,  מזכיר החברה ועוזר מנכ"ל חברת "המשקם"
1405 מינה גורן,  מנכ"ל שי"ל, שירות ייעוץ לאזרח
1406 המוסד לביטוח לאומי 
1407 אסתר דומיניסיני,  מנכ"לית
1408 יגאל ברזני,  סמנכ"ל ביטוח וגבייה
1409 אילנה שרייבמן,  סמנכ"ל גמלאות
1410 איתן קשמון,  חשב
1411 אילן מורנו,  סמנכ"ל לוגיסטיקה
1412 ד"ר דניאל גוטליב,  סמנכ"ל מחקר ותכנון
1413 יהודה סרוסי,  סמנכ"ל תקשוב ומערכות מידע 
1414 סימונה מזרחי,  יו"ר ועד עובדים ארצי
1415 ציון ברוכין,  יו"ר ועד ראשי
1416 משרד התקשורת 
1417 משה כחלון,  שר התקשורת
1418 עו"ד עדן בר טל,  מנכ"ל
1419 נדב שיינברגר,  יועץ תקשורת
1420 שמעון בן-דוד,  יועץ מקצועי   
1421 קובי שמש,  יועץ מקצועי   
1422 הדר סייג,  מנהלת לשכת השר
1423 דיאנה מגנאג'י,  ראש המטה
1424 ד"ר יחיאל שבי,  דובר
1425 עו"ד נגה רובינשטיין,  יועץ משפטי
1426 עו"ד בת שבע נחמיה מיכאלי,  ממונת חוק חופש המידע
1427 תמר לשם,  סמנכלי"ת בכירה למנהל ומשאבי אנוש
1428 שרית עסיס,  מנהלת תחום משאבי אנוש
1429 נתי שוברט,  סמנכ"ל בכיר ניהול ספקטרום ורישוי תדרים
1430 ציון כהן,  סגן ראש אגף בכיר הנדסה ורישוי
1431 ד"ר אסף כהן,  סמנכ"ל בכיר כלכלה ותקציב
1432 עו"ד חיים גירון,  סמנכ"ל בכיר הנדסה ורישוי
1433 שמילה מימון,  סמנכ"ל פיקוח ואכיפה
1434 רו"ח אורן לביאן,  סמנכ"ל פיקוח בנק הדואר
1435 יגאל לוי,  סמנכ"ל בכיר דואר
1436 נעמה הניג,  היחידה לקשרי חוץ
1437 ניצן חן,  יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולווין
1438 סימה אוחיון,  אגף בכיר דואר, מרכזת פניות הציבור
1439 מאיר בן-בסט,  מנהל תחום פיקוח על השרות לצרכן (מנהל פניות ציבור)
1440 שאול כץ,  מנהל תחום רישוי אלחוטי
1441 משרד להגנת הסביבה 
1442 המשרד להגנת הסביבה מרכזיה,  מרכזיה
1443 גלעד ארדן,  השר להגנת הסביבה
1444 אלון רוטשילד,  ראש המטה
1445 ערן אגם,  יועץ לשר
1446 אורית טננבאום סובול,  יועץ לשר
1447 גלעד מזרחי,  יועץ פולטי לשר
1448 מירי שאול,  יועצת תקשורת
1449 יוסי חזאי,  יועץ לשר
1450 יקותיאל צפרי,  דובר
1451 עו"ד אלונה שפר-קארו,  מנכ"לית
1452 ד"ר ישעיהו בר-אור,  סמנכ"ל משאבי טבע
1453 עו"ד דלית דרור,  יועצת משפטית
1454 מירב שגיא יהודיין,  מבקרת פנים
1455 עמי טלמור,  חשב
1456 רחלי מזרחי,  מרכזת אגף רכש ולוגיסטיקה
1457 דודי יאסי,  מנהל רכש
1458 אלעד עמיחי,  סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
1459 ד"ר סיניה נתניהו,  מדענית ראשית
1460 אורן אריאב,  מנהל אגף מערכות מידע
1461 יורם הורביץ,  סמנכ"ל שלטון מקומי, חינוך וקהילה
1462 יצחק בן-דוד,  סמנכ"ל בכיר לאכיפה
1463 גלית כהן,  סמנכ"ל בכירה לתכנון ומדיניות
1464 שולי נזר,  סמנכ"לית בכיר לתעשיות
1465 שרי צימרמן,  ראש אגף פרסומים
1466 סטיליאן גלברג,  ראש אגף מניעת רעש וקרינה
1467 גלית פלצור,  ראש אגף כלכלה ותקינה
1468 שלמה קפואה,  ראש אגף אגרואקולוגיה (סביבה חקלאית)
1469 איריס שמר,  ראש אגף איכות אוויר ושינוי אקלים
1470 גלי דוידסון (סולומון),  ראש אגף הגנה על בעלי חיים
1471 רומי אבן דנן,  ראש אגף חומרים מסוכנים
1472 זיוית לינדר,  ראש אגף חינוך והסברה
1473 נח יודלביץ',  ס' מנהל מרכז מידע וסביבה
1474 שלמה כץ,  מנהל מחוז חיפה
1475 דורית זיס,  מנהלת מחוז צפון
1476 ברוך ובר,  מנהל מחוז תל אביב
1477 גדעון מזור,  מנהל מחוז המרכז
1478 גיא סמט,  מנהל מחוז הדרום
1479 שוני גולדברגר,  מנהל מחוז ירושלים
1480 אמיר לוין,  מפקד המשטרה הירוקה הארצית וראש אגף חקירות 
1481 מיכל ריבלין,  ממונת פניות ציבור
1482 סטיליאן גלברג,  יו"ר ועד עובדים
1483 החברה לשירותי איכות סביבה 
1484 ד"ר איתן זילביגר,  מנכ"ל החברה לשירותי איכות סביבה
1485 מיקי הרן,  מ"מ יו"ר הדירקטוריון החברה לשירותי איכות סביבה
1486 רשות הטבע והגנים 
1487 תא"ל (מיל') אלי אמיתי,  מנכ"ל רשות הטבע והגנים
1488 רשות נחל הירקון 
1489 ד"ר דוד פרגמנט,  מנהל רשות נחל הירקון
1490 רשות נחל הקישון 
1491 שרון ניסים,  מנכ"לית רשות נחל הקישון
1492 משרד החקלאות 
1493 משרד החקלאות מרכזיה,  מרכזיה
1494 אורית נוקד,  שרת החקלאות
1495 יניב מרקוביץ',  מנהל לשכה
1496 אורי בסון,  ראש מטה
1497 אורי ולמן,  דובר השרה
1498 אלעד מלכה,  יועץ מקצועי ויועץ לענייני כנסת
1499 איילת סלע,  יועצת פוליטית
1500 אבי לב,  יועץ פולטי
1501 עו"ד ערן אטינגר,  יועץ משפטי
1502 ד"ר יובל אשדת,  מדען ראשי
1503 יחיאל רז,  סמנכ"ל בכיר לניהול איכות, מועצות ייצור ומל"ח
1504 יוסי ישי,  מנכ"ל
1505 יוסי שטיינברג,  חשב
1506 רחל פנצר,  סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
1507 דפנה יוריסטה,  דוברת המשרד
1508 איציק בן-דוד,  סמנכ"ל בכיר ליצוא ולייצור
1509 חיים אנג'וני,  מנהל אגף הדיג וחקלאות המים
1510 מרים פרויד,  מנהל השירותים להגנת הצומח ולבקורת
1511 שמחה יודוביץ,  סמנכ"לית בכירה למימון והשקעות
1512 שי דותן,  מ"מ מנהל שיתוף חקלאי בינלאומי (CINADCO)
1513 יעקב פולג,  ממונה על הסחר הבינלאומי
1514 ד"ר אריה רגב,  מנהל היחידה לקשרי חוץ 
1515 רבקה אייזנפלד,  שירותי יבוא, יצוא וסחר בינ"ל
1516 לילך כלף,  מתכננת מחוזית במחוז השפלה וההר 
1517 רואי קליגר,  מנהל פיקוח צומח וחי (פיצו"ח)
1518 יעל אמסלם,  ראש ענף יבוא יצוא
1519 ד"ר רוני עוזרי,  מנהל השרות הוטרינרי בשדה
1520 תניב רופא,  מ"מ מנהל הרשות לתכנון ופיתוח הכפר 
1521 רות פרום,  מ"מ למנהל הרשות לתכנון ומנהלת האגף לתכנון כפרי אזורי
1522 דוד ירוסלוביץ,  מנהל אגף שימור קרקע וניקוז
1523 ד"ר משה חיימוביץ',  מנהל השירותים הווטרינריים
1524 פרופ' יורם קפולניק,  מנהל המכון הוולקני
1525 חנן בזק,  מנהל שירות ההדרכה והמקצוע שה"מ
1526 עמיר אנטלר,  מנהל מחוז גליל גולן
1527 שרה איל,  מנהל מחוז המרכז
1528 יואב מורג,  מנהל מחוז הנגב
1529 נתי גלבוע,  מנהל מחוז העמקים
1530 צפניה שאולקר,  מנהל מחוז השפלה וההר
1531 רפי אליאסי,  יו"ר ועד עובדים ארצי
1532 רפי וייס,  יו"ר ועד עובדים משרד החקלאות
1533 רחל פנצר,  סמנכלי"ת למנהל מנהל כ"א
1534 משרד התיירות 
1535 משרד התיירות מרכזיה,  מרכזיה
1536 סטס מיסז'ניקוב,  שר התיירות
1537 רועי וולר,  ראש מטה השר
1538 טלי קידר,  יועצת הבכירה
1539 נועז בר ניר,  מנכ"ל
1540 אמנון ליברמן,  יועץ תקשורת, דובר השר
1541 אינה אמחניצקי,  ראש לשכה
1542 מיכאל לוי,  חשב
1543 עו"ד עובדיה קדמי,  יועץ משפטי
1544 שירה קווה,  דוברת המשרד
1545 נוגה שר-גרקו,  מנהלת תחום פרסומים ושיווק אלקטרוני 
1546 שי וינר,  מנכ"ל החברה הממשלתית לתיירות
1547 חגית רינגל,  ממונה על קשרים בינ"ל
1548 פיני שני,  מנהל אגף בכיר לשיווק חו"ל ולענייני דתות
1549 גדעון שניר,  סמנכ"ל בכיר אסטרטגיה ומדיניות,מינהל ומשאבי אנוש
1550 אהובה זקן,  סמנכ"ל בכיר וראש מנהל תפעול ותקינה
1551 אורית חמד,  מנהלת אגף כלכלה ותקציב
1552 גדעון שניר,  מ"מ סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
1553 אורי גליסקו,  יו"ר ועד עובדים
1554 אורן דרורי,  סמנכ"ל בכיר וראש מינהל שיווק
1555 אליעזר הוד,  מנהל אגף פיתוח שיווקי
1556 ואיל כיוף,  מנהל אגף תיירות כפרית
1557 הרב יוסף שוינגר,  מנכ"ל פיתוח מקומות קדושים
1558 משרד האוצר 
1559 משרד האוצר מרכזיה,  מרכזיה
1560 ד"ר יובל שטייניץ,  שר האוצר
1561 יצחק כהן,  סגן שר האוצר
1562 דוד שרן,  ראש המטה
1563 דורון כהן,  מ"מ מנכ"ל
1564 סיון דטאוקר,  מנהלת הלשכה
1565 בועז סטמבלר,  מנהל אגף דוברות והסברה
1566 נמרוד ספיר,  יועץ לשר
1567 רמי טייב,  יועץ פוליטי
1568 רועי לחמנוביץ',  יועץ תקשורת
1569 ד"ר אבי שמחון,  יועץ כלכלי
1570 עדי אביטן,  יועצת פוליטית
1571 עו"ד יואל בריס,  יועץ משפטית
1572 רוני פרידמן,  משנה למנכ"ל
1573 אלי בראל,  חשב המשרד
1574 גדעון אליאס,  חשב מנהלת הגמלאות
1575 דורון ארבלי,  ראש מינהל המכס רשות המיסים
1576 עו"ד ורו"ח מיכל עבאדי בויאנג'ו,  החשבת הכללית
1577 אבי ברף,  סגן בכיר לחשבת הכללית, מנהל יחידת הביקורת
1578 גבי שוחט,  סגן בכיר לחשבת הכללית, מנהל חט' רכש נכסים ולוגיסטיקה
1579 אבי גבאי,  סגן בכיר לחשבת הכללית, חט' הכלכלה
1580 ערן היימר,  סגן בכיר לחשבת הכללית
1581 גיל שבתאי,  ראש חטיבת הפרויקטים באגף החשב הכללי
1582 אושיק בן-עטר,  סגן בכיר לחשבת הכללית, חט' מקרקעין
1583 יריב נחמה,  סגן בכיר לחשבת הכללית, חט' בטחון ומינהל
1584 ויקטור וייס,  עוזר כלכלי לחשבת הכללית
1585 אבישר כהן,  מנהל החטיבה למידע ניהולי
1586 רו"ח פרידה ישראלי,  הממונה על הכנסות המדינה בפועל
1587 ד"ר אלדד שידלובסקי,  ראש אגף כלכלה ומחקר
1588 פרופ' עודד שריג,  הממונה על שוק ההון והמפקח על הביטוח 
1589 רג'ואן גרייב,  סגן בכיר לממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון
1590 יואב בן אור,  מנכ"ל עמיתים, קרנות הפנסיה הותיקות
1591 רו"ח לי דגן,  משנה לממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון
1592 אילן לוין,  הממונה על השכר
1593 ברק שטרוברג,  סגן בכיר לממונה על השכר
1594 ניר רייס,  סגן בכיר לממונה על השכר
1595 יוסי כהן,  המשנה לממונה על השכר אגף הממונה על השכר והסכמי עבודה
1596 עו"ד קובי אמסלם,  יועץ משפטי לממונה על השכר
1597 אהרון עוזיאלי,  סגן בכיר לממונה אגף הממונה על השכר והסכמי עבודה
1598 מיכה שדר,  סגן הממונה על השכר והסכמי עבודה
1599 שמוליק נחמני,  סגן בכיר (אכיפה) לממונה על השכר
1600 גל הרשקוביץ,  הממונה על התקציבים
1601 ערן פולק,  משנה לממונה על התקציבים
1602 ראובן קוגן,  סגן ראש אגף הממונה על התקציבים
1603 משה בר סימן טוב,  סגן ראש אגף הממונה על התקציבים
1604 רותם פלג,  סגן הממונה וראש תחום מערכת הביטחון אגף התקציבים
1605 שאול מרידור,  סגן הממונה על התקציבים
1606 אייל אפשטיין,  סגן תחום מקרו אגף התקציבים
1607 אריאל אבלין,  ראש תחום מינהל מקרקעי ישראל אגף התקציבים
1608 עודד ברוק,  הממונה על האגף לקשרים בין-לאומיים
1609 רבקה כלב,  מנהלת אגף א' משאבי אנוש
1610 רותי אשכנזי,  סמנכל"ית בכירה למינהל
1611 איתן אביעזר,  מנהל רכש וקניין
1612 אהרון אביטל,  המשנה ליו"ר ועד עובדים
1613 אלי שושני,  יו"ר ועד עובדים
1614 רשות המיסים 
1615 אגף מס הכנסה ומיסוי מקרקעין מרכזיה,  מרכזיה
1616 יהודה נסרדישי,  מנהל רשות המיסים
1617 ליאת שדמי מלאך,  יועצת מקצועית למנהל רשות המסים
1618 אייל סנדו,  יועץ מקצועי למנהל רשות המסים
1619 דורון ארבלי,  ראש מינהל המכס
1620 זאב פורת,  סמנכ"ל בכיר אכיפת הגבייה
1621 אבי ארדיטי,  סמנכ"ל בכיר לחקירות ומודיעין
1622 רו"ח אהרון אליהו,  סמנכ"ל בכיר לעניינים מקצועיים
1623 ערן יעקב,  סמנכ"ל בכיר תכנון וכלכלה
1624 יוסי יהודה,  סמנכ"ל בכיר מנהל ומשאבי אנוש
1625 ד"ר חיים גבאי,  סמנכ"ל בכיר לשומה וביקורת
1626 יעל שביט,  סמנכ"ל בכיר שרות לקוחות
1627 עידית לב-זרחיה,  דוברת
1628 אהרון עוז,  מנהל היחידה למאבק בפשיעה המאורגנת
1629 עמוס בן-שאול,  חשב בכיר רשות המיסים
1630 מיכל אחיטוב,  מנהלת תחום בכירה (יועצת כלכלית למנהל רשות המסים)
1631 מישאל כהן,  מנהל אגף בכיר (מודיעין ארצי)
1632 אמנון לבנטל,  מנהל אגף בכיר שומה וביקורת (מס הכנסה)
1633 צבי קסמן,  מנהל תחום בכיר מסים עקיפים, ביקורת פנים
1634 עו"ד משה מזרחי,  יועץ משפטי
1635 אהרון ניצ'ינסקי,  פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום 
1636 טלחום פרידלוב,  מנהל היחידה הארצית הוצאה לפועל
1637 עו"ד יעל נוה,  היחידה לפירוקים, כינוסים וגבייה קשה
1638 זאב ציגלברג,  ממונה היחידה למלחמה בסמים ובהלבנת הון
1639 אמיר זוהר,  מנהל אגף א' גביה (מיסים עקיפים)
1640 שי אהרונוביץ',  מנהל אגף א' מיסוי מקרקעין
1641 אמיר כהן,  מנהל אגף בכיר ביקורת פנים ותלונות הציבור
1642 דניאל וקנין,  מנהל אגף בכיר שומה וביקורת (מע"מ)
1643 יצחק סוקמן,  מנהל מחלקת חקירות מכס ומע"מ חיפה והצפון
1644 רו"ח יעקב כהן,  מנהל מחלקת קופות גמל
1645 רו"ח ניר הלפרין,  מנהל מחלקת שוק ההון
1646 שלמה חסידים,  מנהל מיסוי מקרקעין חדרה
1647 פנחס עיני,  מנהל מיסוי מקרקעין רחובות
1648 בוסיה סברדליק,  מנהל מיסוי מקרקעין באר שבע
1649 סמי גרוש,  מנהל מיסוי מקרקעין נצרת
1650 דבורה הוד,  מנהל מיסוי מקרקעין נתניה
1651 אילן צור,  מנהל פניות הציבור
1652 ישעיה בנימין,  מנהל שע"מ (שירות עיבודים ממוחשבים)
1653 דודי גדה,  מנהל תחום בכיר ביקורת פנים
1654 אריה נחמני,  מנהל תחום בכיר חקירות
1655 שמעיה סאלח,  מנהל תחום יחידה מקצועית
1656 אלכס ישע,  מנהל תחום בכיר מודיעין ארצי
1657 רוני סרי-לוי,  מנהל תחום בכיר, שירות סניפים
1658 שמואל דהן,  מנהל תחום בכיר חקירות ארצי
1659 בונדי צדוק,  מנהל תחום רכז בכיר שומת מקרקעין
1660 נאוה נמיר,  מנהלת היחידה למיסוי הבינלאומי
1661 מרים שרוני,  מנהל מיסוי מקרקעין תל אביב
1662 דניאל בזורה,  מנהל מיסוי מקרקעין חיפה
1663 מאיר אסולין,  מנהל מיסוי מקרקעין ירושלים
1664 אלחנן גלצר,  מנהל מיסוי מקרקעין מרכז
1665 רו"ח שרי הררי חדד,  סגן פקיד שומה, יחידה ארצית  לשומה
1666 דוד אוחיון,  מע"מ אשדוד
1667 גדעון לואיה,  מע"מ באר שבע
1668 דני פוקץ,  מע"מ גוש דן
1669 ירדן יפה,  מע"מ אזורי ומס קניה ת"א
1670 רפאל יחזקאל,  מע"מ חדרה
1671 בני ארז,  מע"מ אזורי ומס קניה חיפה
1672 גאולה גזית,  מע"מ טבריה
1673 ירון קרן צבי,  מע"מ נצרת
1674 גבי שמעוני,  מע"מ עכו
1675 פסח הלפרין,  מע"מ פ"ת
1676 פנחס עיני,  מע"מ רחובות
1677 איריס בן דוד,  מע"מ רמלה
1678 אורי כליף,  מע"מ אזורי ת"א 1
1679 אורי כליף,  מ"מ מע"מ אזורי ת"א 2
1680 מכבי נהיד,  מע"מ אזורי ת"א 3
1681 שלומי מרק,  פקיד שומה אילת
1682 ציפורה יוסף,  פקיד שומה אשקלון
1683 שלמה אוחיון,  פקיד שומה באר שבע
1684 רועי מקוב,  פקיד שומה גוש דן
1685 דניאל נאור,  מנהל מיסוי מקרקעין
1686 דניאל נאור,  פקיד שומה טבריה
1687 שמעון לרנר,  פקיד שומה חדרה
1688 רו"ח יעל מירון,  פקיד שומה חולון
1689 יהושע חבר,  פקיד שומה חיפה
1690 יעקב שובזק,  פקיד שומה חקירות חיפה והצפון
1691 רון חכם,  פקיד שומה חקירות ת"א
1692 עמיאל רפאל,  מנהל חקירות ת"א והמרכז
1693 רו"ח אבי בכר,  פקיד שומה ירושלים 1
1694 יהושע יעקובי,  פקיד שומה ירושלים 2
1695 אהרון אליהו,  פקיד שומה ירושלים 3
1696 מירי סביון,  פקיד שומה כפר סבא
1697 משה אשר,  פקיד שומה מפעלים גדולים
1698 משה ניסן,  פקיד שומה נצרת
1699 יעקב סבירנסקי,  פקיד שומה נתניה
1700 דוד מלכא,  פקיד שומה עכו
1701 אורי בן נון,  פקיד שומה עפולה
1702 מיכל איזנשטדט,  פקיד שומה פתח תקוה
1703 יוסי בהלול,  פקיד שומה צפת
1704 רו"ח פזית קליימן,  פקיד שומה רחובות
1705 יצחק סרוק,  פקיד שומה רמלה
1706 דוד טובול,  פקיד שומה ת"א 1
1707 יעקב סברנסקי,  פקיד שומה ת"א 3
1708 אבנר עופרי,  פקיד שומה ת"א 4
1709 רו"ח יובל כהן,  פקיד שומה ת"א 5
1710 שמוליק מייזליק,  מנהל יחידת קישור לרשות פלסטינית קמר"פ אשדוד
1711 רוני בר סיני,  מנהל בית המכס חיפה
1712 יעקב אוסטר,  מנהל בית המכס מרכז
1713 יוסי בן ישי,  גובה המכס אשדוד
1714 יעקב יהב,  גובה מכס אילת
1715 אבי סימני,  גובה מכס ירושלים
1716 אופיר זילברמן,  גובה מכס מעברי גבול יבשתיים
1717 רפאל גבאי,  גובה מכס נתב"ג
1718 רשות החברות הממשלתיות 
1719 רו"ח דורון כהן,  מנכ"ל
1720 עו"ד אביגיל זרביב,  יועצת משפטית
1721 מאיר שמרה,  מנהל יחידת ההפרטה
1722 חיים פישר,  ממונה חשבונאות ומיסוי
1723 נאוה קרמר,  ממונה כ"א ושכר בחברת הממשלתיות
1724 לילי איילון,  סגנית בכירה לממונה על רשות החברות
1725 עו"ד טנה שפניץ,  יו"ר הועדה לבדיקת מינויים ברשות החברות
1726 בנק ישראל 
1727 בנק ישראל מרכזיה,  מרכזיה
1728 פרופ' סטנלי פישר,  נגיד בנק ישראל
1729 אדי אזולאי,  ראש המטה לנגיד
1730 בארי טף,  יועץ בכיר לנגיד לענייני מדיניות מוניטרית
1731 חזי כאלו,  מנכ"ל
1732 ד"ר קרנית פלוג,  המשנה לנגיד
1733 דוד (דודו) זקן,  המפקח על הבנקים
1734 צוריאל תמם,  מנהל האגף להערכה מוסדית בפיקוח על הבנקים
1735 פרופ' עקיבא אופנבכר,  מנהל המחלקה המוניטרית
1736 אנדרו אביר,  מנהל חט' השווקים
1737 פרופ' נתן זוסמן,  ראש חטיבת המחקר
1738 עו"ד טידה שמיר,  יועצת משפטית
1739 גבי פישמן,  מנהל אגף סטטיסטיקה בחטיבה למידע
1740 אוהד בר-אפרת,  קשרים בינ"ל ויועץ לנגיד
1741 חיים דרשן,  חט' משאבי אנוש ומנהל
1742 ניצה קסיר,  יו"ר ועד עובדים
1743 יוסי חביליו,  מנהל אגף הלוגיסטיקה
1744 משרד התעשייה המסחר והתעסוקה 
1745 משרד התעשיה המסחר והתעסוקה מרכזיה,  מרכזיה
1746 שלום שמחון,  שר התעשייה המסחר והתעסוקה
1747 עליזה כהן,  ראש מטה
1748 ענת בסון,  מנהלת לשכה
1749 שרון קדמי,  מנכ"ל
1750 דבור בהגת,  יועץ למיעוטים
1751 נמרוד ויז'נסקי,  יועץ השר 
1752 דב סלמן,  יועץ השר 
1753 עו"ד מיכאל אטלן,  יועץ משפטי
1754 טלי כרמי,  יועצת תקשורת
1755 עמוס שקדי,  חשב
1756 ד"ר אבי חסון,  מדען ראשי
1757 אמי מיטל,  מנהל רכש וקניין
1758 משה לביאן,  סמנכ"ל בכיר מנהל ומשאבי אנוש
1759 בני פפרמן,  מנהל מינהל מחקר, תכנון וכלכלה
1760 שמואל מרדכי,  מנהל מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
1761 זאב ברל,  מ"מ מנהל מינהל כימיה וסביבה
1762 סוזי לוי,  יו"ר ועד עובדים ארצי
1763 צביה דורי,  מנהלת מינהל סחר פנים
1764 יוסי דנקונה,  מנהל מינהל תעשיות
1765 יוסי סמולר,  מנהל תוכנית החממות הטכנולוגיות, לשכת המדען הראשי
1766 יגאל יוסף,  מנהל מנהל אזורי פיתוח
1767 מנחם יחזקאלי,  סגן מנהל מינהל אזורי פיתוח
1768 בועז הירש,  סמנכ"ל סחר חוץ
1769 עמי לוין,  ממונה ארגון הסחר העולמי
1770 רחל רועי,  מנהלת המטה לקידום השקעות
1771 גל מור,  סגן מנהל המינהל לסחר חוץ לאיכות השירות וניהול יידע 
1772 רפי ברנדר,  סגן מנהל המינהל לסחר חוץ לתפעול ותקציבים
1773 רחל הירשלר,  סגנית מנהל המינהל לסחר חוץ, מדיניות, סחר והסכמים בין-לאומיים
1774 אתי בלחסן לוי,  מנהלת תחום הסכמים בילטראליים במנהל סחר חוץ
1775 לנה זייגר,  מנהל תחום הסכמים מולטילטרליים במנהל סחר חוץ
1776 גילי עובדיה,  מנהל מחלקת צפון אמריקה מנהל סחר חוץ
1777 ענת כץ,  מנהלת תחום אמריקות מנהל סחר חוץ
1778 נועה היינמן,  מנהלת מחלקת אמריקה הלטינית
1779 ארבל ארנון,  ממונה מחלקת דרום אירופה ואפריקה
1780 מרצדס צרפתי,  מנהל תחום צפון אירופה 
1781 מיכאל חורי,  ממונה מחלקת מרכז ומזרח אירופה
1782 רונה קוטלר בן-ארויה,  מנהל תחום הודו סין
1783 גבי בר,  מנהל תחום מזרח תיכון וצפון אפריקה
1784 דורית הולן,  מנהלת תחום אירוח וקשרי חוץ
1785 ראובן פסח,  ממונה על היטלי סחר
1786 חני אלקובי,  ראש ענף סחר עם פלשתינאים
1787 יהודית דר,  מנהלת הקרן לעידוד השיווק לחו"ל
1788 דודי לביא,  מנהל קרן הזנק, לתמיכה בחברות סטראט-אפ 
1789 לוי בר-תקוה,  ממונה על חונכות עסקית
1790 עו"ד ציונה קניג-יאיר,  נציבת שוויון הזדמנויות בעבודה
1791 גילעם קינן,  מנהל תחום השקעות המטה לקידום השקעות
1792 רו"ח חזי צאיג,  מנהל מרכז ההשקעות
1793 אשר שטרית,  מרכז ההשקעות סגן מנהל המרכז
1794 אתי עזריאל,  מרכז ההשקעות סגנית מנהל מרכז ההשקעות ביקורת וביצוע
1795 לבנה זגורי,  מרכז ההשקעות מנהלת תחום בחינת תוכניות השקעה
1796 עו"ד תמר פינקוס,  הממונה על הגנת הצרכן
1797 עו"ד יצחק קמחי,  מפקח מידות, משקולות וסטנדרטים
1798 נאווה זקן,  ממונה על מחוז ירושלים
1799 יעקב מלול,  ממונה על מחוז ת"א והמרכז
1800 אופיר אמיר,  ממונה על מחוז חיפה והצפון
1801 בנימין סימן-טוב,  ממונה על מחוז באר שבע והדרום
1802 עו"ד שלמה יצחקי,  הממונה הראשי  על יחסי עבודה
1803 יורם אלעזרי,  מנהל אגף הפיקוח על העבודה מפקח עבודה ראשי
1804 גרישה דויטש,  ממונה על התקינה
1805 שלום בן משה,  מנהל אגף בכיר הכשרה ופיתוח כ"א
1806 אורי זליגמן,  רשם האגודות השיתופיות
1807 יעקב פישר,  מנהל תכנית תנופה מיזמים טכנולוגים
1808 עו"ד בינה בר-און,  מנכ"לית רשפ"ת הרשות לשתפ תעשייתי
1809 אילן פלד,  מנכ"ל תכנית מגנ"ט
1810 דני גולדשטיין,  מנכ"ל מכון התקנים הישראלי
1811 שלמה כהן,  מנכ"ל מכון היין הישראלי
1812 הרשות להגבלים עסקיים 
1813 פרופ' דיויד גילה,  מנהל רשות ההגבלים העסקיים
1814 אילן שטיינר,  סמנכ"ל מנהל ומשאבי אנוש
1815 חיים ארביב,  מנהל מח' חקירות
1816 מיכל כהן,  סגנית יוע"מ לענייני פלילים
1817 שלומי פריזט,  כלכלן ראשי
1818 המוסד לבטיחות וגיהות 
1819 צבי פז,  מנהל אגף הנדסה ומיחשוב
1820 ישראל שרייבמן,  מ"מ המוסד לבטיחות וגיהות
1821 אלכס גרצמן,  מנהל מחוז ירושלים והשפלה
1822 דב דביר,  מנהל מחוז תל-אביב והמרכז
1823 ד"ר סמי סעדי,  מנהל מחוז חיפה והצפון
1824 מיכאל שריסקי,  מנהל מרכז מידע ואינטרנט
1825 אנדרי מטיאס,  אגף הסברה פרסום
1826 הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים 
1827 רן קיוותי,  מנכ"ל הסוכנות לעסקים קטנים
1828 גלי בן מיכאל,  ראש תחום יעוץ בסוכנות לעסקים קטנים
1829 דן הלפרן,  מנכ"ל מכון לבקרה ואיכות
1830 עו"ד אהוד פלג,  מנכ"ל המועצה הישראלית לצרכנות
1831 שירות התעסוקה 
1832 לאה ליברמן בנדר,  דובר/יועץ תקשורת
1833 יוסי פרחי,  מנכ"ל
1834 סיגלית פוני,  חשבת
1835 יעקב נזרי,  סמנכ"ל מנהל
1836 יעקב זיגדון,  סמנכ"ל השמה
1837 ישראל אוקסנהורן,  מנהל אגף שרותי מעסיקים
1838 שולה אברג'ל,  מנהלת אגף משאבי אנוש
1839 דרור ורד,  מנהל אגף מערכות מידע
1840 שוקי חן,  מנהל מרכז תעסוקת אקדמאים
1841 משרד התשתיות הלאומיות 
1842 משרד התשתיות הלאומיות מרכזיה,  מרכזיה
1843 ד"ר עוזי לנדאו,  שר התשתיות
1844 סמדר בת אדם לויטן,  ראש מטה
1845 שאול צמח,  מנכ"ל
1846 עליזה סיקירסקי,  ראש לשכה
1847 אמיר שניידר,  יועץ מקצועי
1848 חן ישראל בן-לולו,  יועץ תקשורת
1849 עו"ד דרורה ליפשיץ,  היועץ המשפטי
1850 דודו ביטון,  חשב
1851 סופי זמקוב,  מבקרת פנים
1852 אורה שובע-גינדין,  סמנכ"לית בכירה למינהל ומשאבי אנוש
1853 אלכסנדר קושניר,  סמנכ"ל תשתיות ואנרגיה
1854 גבי דהן,  מנהל אגף פיקוח ובטיחות גז ודלק
1855 ד"ר יעקב מימרן,  הממונה על ענייני הנפט ומנהל מינהל רישוי אוצרות טבע
1856 נופיה בכר,  מנהלת אגף בכירה תכנון וכלכלה
1857 ירדנה פלאוט,  מנהלת תחום בכירה תכנון פיזי
1858 יהודה ניב,  מנהל מינהל החשמל
1859 חן בר-יוסף,  מנהל מינהל הדלק והגז
1860 שוקי שטרן,  מנהל רשות הגז הטבעי
1861 ד"ר אבי שפירא,  יו"ר ועדת ההיגוי להיערכות לרעידות אדמה
1862 ד"ר שלמה ולד,  המדען הראשי
1863 ד"ר שלמה ולד,  מנהל מינהל המחקר למדעי האדמה
1864 פרופ' ברק חרות,  מנכ"ל החברה לחקר ימים ואגמים לישראל
1865 ד"ר אורי פריזלנדר,  מנכ"ל המכון הגיאופיזי
1866 ד"ר איתי גבריאלי,  מנהל המכון הגיאולוגי
1867 רון חיימובסקי,  יו"ר נתיבי גז טבעי לישראל בע"מ
1868 שמואל תורגמן,  מנכ"ל חברת נתיבי גז טבעי לישראל בע"מ
1869 יונה אמיר,  פניות ציבור
1870 בועז לוגסי,  מנהל משאבי אנוש
1871 אייל קצב,  יו"ר ועד העובדים
1872 אמיר שחר,  מנהל יחידת הרכש, הנכסים והלוגיסטיקה
1873 משה בורנשטיין,  מנכ"ל החברה הלאומית לאספקת פחם
1874 פנחס בוכריס,  מנכ"ל בז"ן
1875 משרד התחבורה 
1876 משרד התחבורה מרכזיה,  מרכזיה
1877 ישראל כץ,  שר התחבורה
1878 סימה זגורי,  מנהלת לשכה
1879 אסף יצחקי,  ראש מטה השר
1880 אילן לזרוביץ',  יועץ תקשורת
1881 עודד גולדשטיין,  יועץ מקצועי
1882 אלוף (מיל') דן הראל,  מנכ"ל
1883 עו"ד מלי סיטון,  יועצת משפטית
1884 אבנר עובדיה,  דובר אגף הסברה ויחסים בינלאומיים
1885 אורית קרופ,  מבקר המשרד ונציב תלונות הציבור
1886 אושיק בן עטר,  חשב
1887 דני שנער,  מנהל אגף ביטחון ואבטחה
1888 רחל זמשטייגמן,  מנהלת בכירה אגף מערכות מידע
1889 רון מוסקוביץ',  מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
1890 אלכס לנגר,  סמנכ"ל בכיר יבשה
1891 יהודה אלבז,  מנהל בכיר אגף תחבורה ציבורית
1892 עירית שפרבר,  מנהל אגף תכנון תחבורתי
1893 אברהם ירושלמי,  מנהל אגף בכיר מדיניות כלכלת תחבורה
1894 שי מלכה,  מנהל אגף מטענים ומל"ח
1895 עוזי יצחקי,  סמנכ"ל בכיר תנועה
1896 גאנם חמאדה,  מנהל אגף בכיר הרישוי
1897 אבנר פלור,  מנהל  בכיר אגף הרכב ושירותי תחזוקה
1898 צ'רלי סלומון,  סמנכ"ל בכיר לתכנון כלכלי
1899 אלישע שחף,  סגן המנכ"ל הבכיר למינהל ומשאבי אנוש
1900 זאב לשם,  מנהל רשות הספנות והנמלים
1901 גיורא רום,  מנהל רשות התעופה האזרחית
1902 ד"ר הניה ברקוביץ',  מנהלת השירות המטאורולוגי
1903 יקי פרלשטיין,  המפקחת המחוזית על התעבורה, תל אביב והמרכז
1904 מריאן ברוק,  המפקח המחוזי על התעבורה, חיפה והצפון
1905 ישי טלאור,  המפקח המחוזי על התעבורה, ירושלים
1906 יוסף ניזרי,  יו"ר ועד עובדים ארצי
1907 דב לוינשטיין,  מנהל תחום משאבים חומרייםרכש ולוגיסטיקה
1908 רשות שדות התעופה 
1909 עובדיה עלי,  יו"ר רשות שדות התעופה
1910 קובי מור,  מנכ"ל רשות שדות התעופה
1911 שמואל זכאי,  מ"מ מנהל נתב"ג
1912 שמואל זכאי,  סמנכ"ל מסופים ושתפ"ה
1913 חנן מוסקוביץ',  מנהל נמה"ת אילת ועבדה
1914 שמשון כץ,  מנהל חטיבת שירות לנוסע
1915 חברת נמלי ישראל 
1916 שלמה ברימן,  מנכ"ל חברת נמלי ישראל
1917 ענת ברק גילת,  ראש אגף מקרקעין
1918 דב פרולינגר,  סמנכ"ל תכנון אסטרטגי
1919 עו"ד יואב צוקרמן,  סמנכ"ל פיתוח
1920 מהנדס מאיר לביא,  סמנכ"ל הנדסה
1921 אמירעם היידקר,  ראש אגף מערכות מידע
1922 חברת נמל אילת 
1923 עו"ד יאיר חזן,  יו"ר דירקטוריון
1924 פנחס כהן,  מזכיר הדירקטוריון
1925 אבישי כהן,  מנכ"ל נמל אילת
1926 חברת נמל אשדוד 
1927 שוקי סגיס,  מנכ"ל חברת נמל אשדוד
1928 יגאל בן-זיקרי,  סמנכ"ל דוברות ותקשורת תאגידית
1929 ענת ברק,  ראש מדור רכש
1930 שלום אלמקיס,  מיישם מערכות מידע
1931 עו"ד קרן רפלנסקי,  יועצת משפטית
1932 אלדד וקסמן,  סמנכ"ל תפעול
1933 יוסי בסן,  סמנכ"ל לוגיסטיקה והנדסה
1934 אייל רוזנבאום,  חשב, מ"מ סמנכ"ל כספים
1935 עובדיה כהן,  סמנכ"ל משאבים
1936 אלי בר-יוסף,  סמנכ"ל לקוחות
1937 חברת נמל חיפה 
1938 רו"ח אלינה פרנקל רונן,  יו"ר חברת נמל חיפה
1939 מנדי זלצמן,  מנכ"ל חברת נמל חיפה
1940 איל דונסקי,  סמנכ"ל שיווק, פיתוח עסקי ושירות
1941 יואב מרגלית,  סמנכ"ל תפעול
1942 אורי רגב,  מנהל מערכות מידע
1943 זוהר רובין,  סמנכ"ל הנדסה
1944 מתי גינור,  ראש מדור פרט והדרכה
1945 מיכאל וינר,  סמנכ"ל כלכלה וכספים
1946 תמיר נוימן,  סמנכ"ל משאבי אנוש
1947 עודד מזרחי,  עוזר מנכל
1948 נמל יפו 
1949 רן וולף,  מנכ"ל
1950 דרך ארץ 
1951 אהוד סביון,  מנכ"ל
1952 עדי סחר,  מנכ"ל,CJV
1953 רו"ח דדי פלומין,  סמנכ"ל כספים/חשב
1954 עמרי אור,  סמנכ"ל תפעול וטכנולוגיות
1955 רכבת ישראל 
1956 אורי יוגב,  יו"ר
1957 בעז צפריר,  מנכ"ל רכבת ישראל
1958 ירון רביד,  משנה למנכ"ל
1959 משה אמסלם,  סמנכ"ל נוסעים
1960 יוסף דדון,  סמנכ"ל מטענים
1961 הראל אבן,  סמנכ"ל הפעלה
1962 מיכאל שחר,  ממונה פניות הציבור
1963 לירן גורדון לוי,  דוברת
1964 שלומי איתן,  מ"מ סמנכ"ל תשתיות
1965 משה לברטוב,  מנהל אגף ארגון ושיטות
1966 סאמי כהן,  סמנכ"ל צי נייד
1967 לליב ברעם אלקיים,  סמנכ"לית כספים/חשב
1968 ירון הדרי,  סמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה
1969 יובל סרגוסטי,  מנהל אגף רכש והתקשרויות
1970 גילה אדרעי,  יו"ר ועד, רכבת ישראל
1971 נעמי פאר-מוסקוביץ',  מנהלת אגף שיווק
1972 חברות כבישים ארציים
1973 דורון מגיד,  מנכ"ל יפה נוף
1974 נחמה סנה,  יו"ר חברת כביש חוצה ישראל
1975 יהודה וילק,  מנכ"ל דרך ארץ הייווייז
1976 ראובן לבון,  מנכ"ל חברת כביש חוצה ישראל
1977 חגי טל,  סמנכ"ל מבצעים דרך ארץ
1978 אבי חודין,  מנכ"ל נתיבי איילון
1979 מיכאל רצון,  יו"ר נת"ע
1980 יצחק זוכמן,  מנכ"ל נת"ע
1981 גלית אסף-שנהר,  משנה למנכ"ל נת"ע
1982 משרד הבינוי והשיכון 
1983 משרד הבינוי והשיכון מרכזיה,  מרכזיה
1984 אריאל אטיאס,  שר הבינוי והשיכון
1985 בני דרייפוס,  יועץ השר לענייני מקרקעי ישראל
1986 יצחק חארר,  ראש מטה
1987 דניאל גבאי,  יועץ השר
1988 מרדכי מרדכי,  מנכ"ל
1989 תמי זגורי,  מנהלת הלשכה
1990 עו"ד ציפורה בירן,  יועצת משפטית
1991 משה שגיב,  ביקורת פנים ותלונות הציבור
1992 אריאל רוזנברג,  דובר
1993 אדרכ' ליאורה זיידמן,  מנהל מינהל תכנון והנדסה
1994 רחל אברמוביץ',  מנהלת אגף בנייה תכנון והנדסה
1995 קרלוס דרינברג,  אדריכל ראשי וסגן מנהלת המינהל לתכנון 
1996 אלון שלזינגר,  חשב ומנהל אגף כספים
1997 משה סוברנו,  סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
1998 ישראל אקוע,  מנהל אגף משאבי אנוש
1999 מאיר מזרחי,  יו"ר ועד עובדים ארצי
2000 מיכאל כהן,  מנהל אגף רכש, נכסים ולוגיסטיקה  
2001 ישראל שוורץ,  סמנכ"ל בכיר לאיכלוס
2002 אסנת קמחי,  מינהל לבניה כפרית
2003 אדרכ' סופיה אלדור,  מנהלת אגף תכנון ובינוי ערים
2004 שרה צימרמן,  אגף נכסים ודיור
2005 צביה אפרתי,  מנהלת אגף בכיר פרוגרמות
2006 אריאל לוין,  סמנכ"ל בכיר אגף לתקציבים
2007 שבתאי שגב,  אגף שיקום שכונות פיזי
2008 אריאלה רבדל-נדקוב,  מנהלת אגף שיקום שכונות חברתי
2009 עו"ד רוני סיגל,  רשם הקבלנים
2010 משה מרחביה,  מנהל מחוז ירושלים
2011 ד"ר סתונית שמואלי,  מנהלת מחוז המרכז
2012 שלומית מור,  מנהל מחוז חיפה והצפון
2013 עוזי שמיר,  מנהל מחוז הגליל
2014 מוטי קלרמן,  מנהל מחוז הדרום
2015 ד"ר חיים סרברו,  מנכ"ל המרכז למיפוי ישראל
2016 יעקב פוראי,  סמנכ"ל המרכז למיפוי ישראל
2017 יעקב טרפוצ'ניק,  סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
2018 רחל פיסם,  מנהלת כ"א המרכז למיפוי ישראל
2019 יהודה בכר,  מנכ"ל הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב
2020 אילן מנור,  מנכ"ל שקמונה
2021 גלעד בר אדון,  מנכ"ל פרזות
2022 רחל תורג'מן,  יו"ר חלמיש
2023 גיל סער,  מנכ"ל חלמיש
2024 המשרד לשרותי דת 
2025 יעקב מרגי,  השר לשרותי דת
2026 אביגדור אוחנה,  מנכ"ל
2027 הרב חזקיהו סאמין,  מנהל תחום רבנות ונישואין
2028 עו"ד ישראל פת,  יועץ משפטי
2029 עמר אבנר,  יועץ לשר
2030 אלון נוריאל,  יועץ תקשורת
2031 חיים רואש,  יועץ לשר
2032 ניסים אלקסלסי,  ראש מטה ויועץ בכיר
2033 פנינה איפרגן,  מנהלת הלשכה
2034 מירי לוי,  מחלקת פיקוח ובקרה
2035 אריאל קטן,  ראש אגף בכיר תקינה, תקצוב ובקרה
2036 קרן שירוני,  מ"מ דוברת ומנהלת פניות הציבור
2037 חנוך שטיינגרט,  חשב
2038 דינה בורשטיין,  מנהלת תחום מינהל, ארגון ומשאבי אנוש
2039 אבי חליבה,  סמנכ"ל משאבי אנוש
2040 ליאור אשכנזי,  ראש חטיבת אגף מיחשוב ושרותי מידע
2041 הרבנות הראשית לישראל 
2042 הרב יונה מצגר,  הרב הראשי לישראל
2043 הרב שלמה משה עמר,  הראשון לציון והרב הראשי לישראל
2044 הרב יוסף הדנה,  הרב הראשי ליהודי אתיופיה
2045 עודד וינר,  מנכ"ל
2046 הרב מזרחי רפאל,  מנהל מחלקת בחינות והסמכה אישות וגיור
2047 הרב יעקב סבג,  ראש אגף הכשרות
2048 הרב משה מרסיאנו,  מנהל מחלקת בריתות
2049 הרב אליהו בן-דהן,  מנכ"ל בתי הדין הרבניים
2050 הרב שמואל רבינוביץ',  רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים
2051 מינהל מקרקעי ישראל 
2052 מינהל מקרקעי ישראל מרכזיה,  מרכזיה
2053 רונן כהן שור,  מ"מ מנכ"ל המינהל
2054 רחל צדקה,  משנה למנכ"ל
2055 רחל שגב הלפרין,  מזכירת מועצת מקרקעי ישראל
2056 אורטל צבר,  דוברת וממונה על ההסברה
2057 אלי מורד,  ממונה על פניות הציבור ועל יישום הוראות חוק חופש המידע
2058 רפי אלמליח,  מנהל לתכנון ופיתוח
2059 רונן כהן-שור,  סמנכ"ל שיווק וכלכלה
2060 יצחק ישראלי,  סמנכ"ל מינהל ומשאבי אנוש
2061 משה גילאי,  מנהל אגף בעלות ורישום
2062 עמיחי עפל,  מנהל אגף שמאות מקרקעין
2063 שולה בן-צבי,  מנהלת האגף החקלאי
2064 עו"ד יעקב קווינט,  יועץ משפטית
2065 אפרת שטראוס,  מנהלת מחוז ירושלים
2066 משה פופיק,  מנהל מחוז ת"א
2067 יצחק ישראלי,  מ"מ מנהל מחוז המרכז
2068 ערן ראובני,  מנהל מחוז חיפה
2069 גבי ויסמן,  מנהל מחוז הצפון
2070 פאני ששפורטה,  מנהל מחוז הדרום
2071 יוסף סגל,  ממונה על הרכוש הממשלתי והנטוש ביו"ש
2072 גיל איזנשטיין-קנה,  יו"ר ועד עובדים
2073 ניבה צוק,  מנהלת אגף מידע, שליטה בקרה ואו"ש
2074 ישראל סקופ,  מנהל אגף פיקוח
2075 אבנר רובינשטיין,  מנהל האגף לביקורת פנים
2076 חני גד,  מנהל אגף חשבות
2077 יהודית מורד,  מנהלת אגף חמ"ד
2078 הרשות לפיתוח הנגב 
2079 נתן חיים ג'יבלי,  מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב
2080 הרשות לפיתוח הגליל 
2081 טלי עומר,  מ"מ מנכ"ל מנהלת הרשות
2082 רשות המים 
2083 רשות המים מרכזיה,  מרכזיה
2084 אלכסנדר קושניר,  ראש הרשות
2085 ישראל עינב,  מנהל מינהל המים והממונה על התאגידים
2086 עו"ד חנה פרנקל,  יועצת משפטית
2087 אורי שור,  הסברה ודוברות
2088 דני לקר,  סמנכ"ל מנהל וארגון כולל תקציב ורכש  
2089 זאב אחיפז,  מנהל יחידת תפעול
2090 עו"ד עומר ורדי,  מנהל יחידת פניות ציבור
2091 אברהם טנא,  מנהל אגף התפלה
2092 שרה אלחנני,  מנהל אגף איכות המים
2093 דוד ירוסלביץ',  מנהל יחידת בטחון מים
2094 ד"ר גבריאל וינברגר,  מנהל השרות ההידרולוגי 
2095 איריס וקסלר,  מנהלת יחידת סיוע
2096 גלעד פרננדס,  סמנכ"ל חטיבת כלכלה
2097 מו פרוביזור,  מנהל יחידת תכנון
2098 שמואל קליין,  סמנכ"ל אגנים
2099 עודד פיקסלר,  סמנכ"ל בכיר להנדסה
2100 משה גרזי,  ראש המנהל לפתוח תשתיות ביוב
2101 מלה שוורץ,  מנהלת יחידת פיתוח
2102 אינג' פנחס גרין,  מנהל מנהלת הכנרת, רשות ניקוז כינרת 
2103 ד"ר דורון מרקל,  מנהל יחידת ניטור ותפעול הכנרת ואגן ההיקוות
2104 ברוך נגר,  מנהל מנהלת המים ליש"ע
2105 מירב קדם,  מנהלת יחידת חשבות משק המים  
2106 עמיר גבעתי,  מנהל יחידת המחקרים
2107 אריה ברקול,  מנהל יחידת בטחון מים
2108 יעקב לב,  מנהל יחידת חיסכון במים
2109 תמי שור,  סמנכ"לית אסדרה
2110 החברה הלאומית לדרכים 
2111 החברה הלאומית לדרכים מרכזיה,  מרכזיה
2112 מיכה גולדמן,  יו"ר
2113 אדריכל שי ברס,  מנכ"ל
2114 מיכה קופילובסקי,  משנה למנכ"ל
2115 לאוניד סוסקין,  מ"מ סמנכ"ל מחקר ופיתוח
2116 איתן שפרון,  סמנכ"ל תכנון וביצוע
2117 רן ססובר,  סמנכ"ל אירגון ומינהל
2118 אשר סגל,  סמנכ"ל תפעול
2119 שי יפתח,  סמנכ"ל כספים
2120 עו"ד אלון אפלבאום,  היועץ המשפטי
2121 שמעון נסיכי,  מדען ראשי
2122 סיגל ראובן בלוך,  מנהלת משאבי אנוש
2123 איריס פוקס,  יו"ר ועד עובדים
2124 הרשות לשירותים ציבוריים - חשמל
2125 עו"ד אורית פרקש-הכהן,  מ"מ יו"ר
2126 עו"ד אורית פרקש-הכהן,  יועצת משפטית
2127 רו"ח איתן פליס,  ראש אגף חשבונאות ובקרה
2128 טליה אילוז,  ראש אגף א' מנהל ואירגון
2129 מירב יוסף,  הממונה על פניות הציבור
2130 משה בן יאיר,  מנהל אגף הנדסה
2131 משה שיטרית,  ראש אגף בכיר רישוי ופיקוח
2132 מנחם קמיש,  מ"מ ראש אגף כלכלה
2133 נורית פלתר,  מזכיר הרשות ודוברת
2134 רם לוי,  חשב
2135 חברת החשמל 
2136 יפתח רון טל,  יו"ר
2137 אלי גליקמן,  מנכ"ל
2138 משה בכר,  המשנה למנכ"ל
2139 זכריה קיי,  מנהל אגף כספים
2140 הראל בלינדה,  סמנכ"ל כספים וכלכלה
2141 משה בכמן,  מנהל אגף חשבונאות תקציבים
2142 ד"ר אדריאן ביאנו,  סמנכ"ל משאבים אסטרטגיים
2143 דוד ניצן,  מנהל אגף אספקה ואחסנה
2144 צביקה חרפק,  סמנכ"ל חטיבת ארגון, לוגיסטיקה, בטחון ומל"ח
2145 אשר דהן,  סמנכ"ל לקוחות
2146 יוסף שנק,  מנהל אגף מערכות מידע
2147 יצחק עבודי,  מנהל מחוז ירושלים
2148 שמעון יופה,  מנהל מחוז צפון
2149 אברהם פל,  מנהל מחוז חיפה
2150 לזר פוקס,  מנהל מחוז דן
2151 שרית גלעדי דור,  דוברת
2152 יעל נאמן,  סגנית דובר
2153 שרית גלעדי דור,  דובר/יועץ תקשורת ח"ח ארצי
2154 יגאל בן אריה,  סמנכ"ל לתקשורת שיווקית ויועץ המנכ"ל לאסטרטגיה
2155 ישראל מובשוביץ,  מנהל אגף שיווק
2156 דניה מיארה-לדרר,  מנהל/ת פרסום
2157 איקה (יצחק) יכין,  סמנכ"ל משאבי אנוש
2158 יורם אפורי,  מנהל מח' רכש צפון באגף אספקה
2159 דב הירש,  מנהל מחוז הדרום
2160 יאשה (יעקב) חאין,  סמנכ"ל  פרוייקטים הנדסיים
2161 בזק 
2162 שאול אלוביץ,  יו"ר הדירקטוריון
2163 אבי גבאי,  מנכ"ל
2164 אלן גלמן,  משנה למנכ"ל ומנהל כספים ראשי
2165 רן גוראון,  משנה למנכ"ל וסמנכ"ל שיווק
2166 אהוד מזומן,  סמנכ"ל משאבי אנוש
2167 אייל קמיל,  סמנכ"ל תפעול
2168 דודו מזרחי,  סמנכ"ל כלכלה ותקציב
2169 יובל קינן,  סמנכ"ל חטיבת הנדסה
2170 אלי פרנק,  סמנכ"ל חטיבת טכנולוגיות מידע
2171 מלכה דרור,  מבקר פנים
2172 גיא הדס,  דובר
2173 שלמה כפיר,  יו"ר ועד עובדים
2174 דואר ישראל 
2175 ששי שילה,  יו"ר דואר ישראל
2176 חיים אלמוזנינו,  מנכ"ל
2177 עו"ד חגי עינת,  יועץ משפטי
2178 רותי קלנר,  סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי
2179 דני חי,  כלכלן ראשי ומנהל תחום תקציב ותכנון עסקי
2180 רו"ח ועו"ד אביעד שקדי,  מבקר פנים
2181 ישי קייסי,  מנהל אגף מנהל ומשאבי אנוש
2182 עופר מרום,  מנהל מרחב ירושלים
2183 דב דעי,  מנהל מרחב ת"א והמרכז
2184 תא"ל (במיל.) עמוס בן-חיים,  מנהל מרחב חיפה והצפון
2185 אבי יצחק,  מנהל מרחב דרום
2186 שמעון פרג'ון,  יו"ר אירגון העובדים ארצי
2187 מקורות 
2188 מקורות מרכזיה,  מרכזיה
2189 מהנדס אלכס ויז'ניצר,  יו"ר
2190 שמעון בן חמו,  מנכ"ל
2191 אלי כהן,  סמנכ"ל אירגון ומינהל
2192 אבי גפן,  סמנכ"ל כספים
2193 עו"ד חגי עינת,  יועץ משפטי
2194 מהנדס רפי איפרגן,  סמנכ"ל ההנדסה וטכנולוגיה
2195 רפי נוי,  מנהל מרחב צפון
2196 דני סופר,  מנהל מרחב מרכז
2197 אריה אמסלם,  מנהל מרחב דרום
2198 יוסי שמעיה,  מנהל חבל הירדן
2199 שביט אסיסקוביץ,  מנהל יחידת כ"א/משאבי אנוש
2200 מאיר אלעזרא,  יו"ר ועד עובדים
2201 עמידר 
2202 דוד מגן מונסונגו,  יו"ר
2203 יעקב ברוש,  מנכ"ל
2204 ערן כהן,  מזכיר החברה
2205 חני פרי,  סמנכ"ל כספים
2206 מרדכי שטרית,  מנהלת אגף נכסים ורישום
2207 רונית ג'רפי,  מנהלת מקבצי דיור
2208 עו"ד עמי ליברמן,  מנהל אגף ניהול נכסים עסקי 
2209 דוד שטמפטר,  סמנכ"ל תפעול
2210 יוסף אבוטבול,  מנהל אגף הנדסה ואמרכלות
2211 מנחם מרום,  מ"מ מבקר פנים
2212 חנה וייץ,  מנהלת משאבי אנוש
2213 מוטי בן-סימון,  יו"ר ועד עובדים
2214 נציבות שירות המדינה 
2215 נציבות שירות המדינה מרכזיה,  מרכזיה
2216 משה דיין,  נציב שירות המדינה
2217 יעקב ברגר,  משנה לנציב וממונה על מערכת הביטחון
2218 מוטי אהרוני,  סגן נציב שירות המדינה (משרדי הממשלה ויחידות הסמך)
2219 מאיר אהרונוב,  סגן נציב שירות המדינה (לאיכות ומצויינות)
2220 עו"ד רון דול,  היועץ המשפטי
2221 הניה מרקוביץ',  מנהלת אגף בכירה (תכנון ובקרה)
2222 נתנאל לויט,  מנהל אגף חקירות משמעת
2223 עו"ד טלילה שחררוזנפלד,  מנהלת שילוב נשים וקידומן
2224 עו"ד אופיר בניהו,  מנהל אגף בכיר הדרכה, השכלה ורווחה
2225 גבריאלה אשכנזי,  מנהלת אגף בחינות ומכרזים
2226 ציון לוי,  מנהל אגף בכיר פרישה וגמלאות
2227 אסף רוזנברג,  ממונה בכיר משמעת
2228 יוסי קינר,  סגן נציב שירות המדינה מערכת הבריאות
2229 עו"ד יוסף תלרז,  אב בית הדין למשמעת
2230 עו"ד אורי כהן,  שופט בית הדין למשמעת
2231 עו"ד ניצה אדן-ביוביץ,  מ"מ אב בית הדין למשמעת
2232 עו"ד יעקב לוזון,  מנהל אגף א' ביקורת פנימית
2233 חיים עטיה,  מנהל תחום בכיר תקשי"ר
2234 מאיר אדרי,  מנהל רשתות ותקשורת
2235 רויטל ויצמן,  מנהלת אגף בכירה למערכות מידע
2236 אורי כהן,  מ"מ אב בית הדין למשמעת
2237 עדנה אלפסי,  סגנית נציב שירות המדינה (מינהל ומשאבי אנוש)
2238 יעקב אלי,  יו"ר ועד העובדים
2239 מערכות לפיתוח עסקים בינלאומיים 
2240 רו"ח חזי צאיג,  מנהל מרכז ההשקעות (מפעל מאושר)
2241 אתי עזריאל,  טיפול בבקשות, מרכז ההשקעות בתמ"ת (מפעל מאושר)
2242 רו"ח רונית שני,  תחום ביצוע השקעות, מרכז ההשקעות בתמ"ת (מפעל מאושר)
2243 רות בן-אבי,  מנהלת היחידה למידע וקליטת בקשות
2244 אילן פלד,  מנכ"ל תכנית מגנ"ט, המדען הראשי
2245 יוסי סמולר,  מנהלת תכנית חממות טכנולוגיות, המדען הראשי
2246 מתימו"פ 
2247 ישראל שמאי,  מנהל מחלקת אירופה, רכז פרוייקט יוריקה 
2248 מישל היברט,  מנכ"ל מתימו"פ
2249 דני יוגב,  מתימו"פ מרכז IRC
2250 קרנות בילטרליים
2251 איתן יודילביץ',  מנכ"ל קרן למו"פ תעשייתי ישראל ארה"ב, קרן BIRD
2252 שירלי רפואה-חסון,  מנהלת קרן סינגפור ישראל
2253 דבורה שבת,  מנהלת קרן קוריאה ישראל
2254 מרסל שטאון,  מנכ"ל קרן ISERD
2255 יעקב פישר,  מנכ"ל תכנית תנופה
2256 רן קויתי,  מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
2257 יהודית דר,  מנהלת תחום שיווק הסוכנות לעסקים קטנים
2258 גלי בן-מיכאל,  ראש תחום יעוץ הסוכנות לעסקים קטנים
2259 אשרא 
2260 דודי קליין,  סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי
2261 שירה רזון,  מנהלת אגף ניהול סיכונים ומערכות מידע
2262 מריה קופרמן,  מנהלת אגף חיתום וביטוח
2263 עדי גרוס,  מנהל אגף חיתום ופוליסות 
2264 ענבר הנדל,  מנהלת תביעות
2265 אסתי טננוורצל,  מנהל מחלקת מחלקת ניתוחי אשראי
2266 עו"ד גלעד מורוביץ,  יועץ משפטי ומזכיר החברה
2267 ירון מסס,  מנהל כספים וממונה על פניות הציבור
2268 ריקי קונטר,  מנהלת רכש ושכר
2269 מכון היצוא 
2270 מכון היצוא מרכזיה,  מרכזיה
2271 רמזי גבאי,  יו"ר
2272 אבי חפץ,  מנכ"ל
2273 עומר רבינוביץ,  עוזר מנכ"ל
2274 גלית רינשטיין,  מנהלת לשכת המנכ"ל
2275 ליאור קוניצקי,  סמנכ"ל ומנהל חטיבת ענפים טכנולוגיים
2276 דן רז,  סמנכ"ל כספים
2277 יגאל חקון,  סמנכ"ל משאבים ותשתיות,יועץ בכיר למנכ"ל
2278 דלית ירדני,  דוברת ומנהלת חטיבת תקשורת והפקות
2279 טלי יונתן-ונטמן,  מנהלת  קשרי לקוחות ופניות ציבור
2280 שאולי כצנלסון,  כלכלן ראשי
2281 דפנה שטרנפלד,  מנהלת חטיבת פיתוח עסקי מוצרי צריכה
2282 סבין סגל,  מנהלת חטיבת קשרי חוץ
2283 שרה אלמן,  מנהלת יחידת תערוכות 
2284 אירית ליטבק,  מנהלת יחידת רכש ומינהל
2285 אמנון שמאי,  מנהל תפעול
2286 עינת גוטהלף,  מנהלת יח' האינטרנט
2287 שלי קשנובסקי,  מזכירת המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי
2288 בועז מילשטיין,  מנהל היחידה לשירותי יעוץ בסחר בין-לאומי, תובלה ולוגיסטיקה
2289 ג'סיקה מלכי,  מנהלת יחידת מכרזים ומיזמים בין-לאומיים
2290 רונית אדלר,  מנהלת ענף חברות הסחר
2291 יפעת רגב,  חשבת
2292 כרמי זמר טוב,  מנהל מחלקת מערכות מידע
2293 מושיק קלש,  ממונה תמיכת מחשבים
2294 צחי לוי,  מנהל סחר ומכירות
2295 אבנר פורטנוי,  מנהל יחידת המידע ומודיעין עסקי
2296 מנחם לייב,  מנהל מרכז סיוע ליצואנים קטנים 
2297 מיקי אדמון,  מנהל מחלקת הייטק
2298 לי אבירם,  מנהלת ענף ניו-מדיה וטכנולוגיות בידור
2299 קטרין מלמד,  מנהלת פיתוח עסקי ענף תוכנה
2300 מירה גשל,  מנהלת ענף קולנוע וטלביזיה
2301 שי נאור,  מנהל ענף תקשורת
2302 גיא צורי,  מנהל מחלקת תעשיות ביטחוניות ומדעי החיים
2303 ענבל נתן,  מנהלת ענף HLS 
2304 אנג'ליקה חצ'טורוב,  מ"מ מנהלת ענף הציוד והמחשוב הרפואי במחלקת התעשיות הביטחוניות ומדעי החיים
2305 אנג'לה רבינוביץ,  מנהלת ענף ביוטכנולוגיה ופארמצבטיקה
2306 אורי פחטר,  מנהל מחלקת פרויקטים בין-לאומיים ומדינות יעד 
2307 יצחק קריתי,  מנהל מחלקת מים, סביבה ואגרו טכנולוגיה
2308 גלעד פלד,  מנהל פיתוח עסקי ענף המים
2309 אריק ראט,  מנהל ענף בניה וענף קלינטק
2310 מיכל נאמן,  מנהלת ענף מזון ומשקאות
2311 רועי ויגודסקי,  מנהל ענף תכשיטים, חפצי חן, טקסטיל ואופנה 
2312 קרולין נוה,  מנהלת ענף מוצרים לבית ולמשפחה
2313 אתי פריש,  מנהלת ענף קוסמטיקה טואלטיקה ואריזה 
2314 התאחדות התעשיינים 
2315 שרגא ברוש,  נשיא
2316 אמיר חייק,  מנכ"ל התאחדות התעשיינים
2317 יואש בן-יצחק,  מנהל אגף תקשורת ודובר התאחדות התעשינים
2318 יואב חיימובסקי,  עוזר מנכ"ל
2319 ורדי משרקי,  מנהלת לשכה
2320 מאיר בר-אל,  משנה למנכ"ל התאחדות התעשיינים ומנהל האיגוד הכללי
2321 יהודה הימן,  סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי ומנהל איגוד המתכת
2322 רובי גינל,  סמנכ"ל כלכלה ורגולציה
2323 איתן מנדל,  פורום דור ההמשך
2324 ענב שורץ,  מנהלת תחום תעשיות בנייה ופיתוח עסקי
2325 אבישג שחם חדד,  מנהלת תחום תעשיות צריכה ופיתוח עסקי
2326 שלמה וקס,  איגוד אלקטרוניקה
2327 ניר קנטור,  איגוד כימיה ופרמצבטיקה
2328 אסנת אביטל,  ראש תחום איכות הסביבה
2329 מיכאלה שמילוביץ' אופיר,  ראש תחום קיימות (Responsible Care)
2330 צבי גולדשטיין,  איגוד מזון
2331 סיגל בלט,  מנהלת תחום סחר חוץ
2332 צבי ליברמן,  איגוד טקסטיל
2333 עמוס רבין,  איגוד התעשייה הקיבוצית בישראל 
2334 נחמיה הן,  איגוד התעשייה הקיבוצית בישראל 
2335 עמוס שלו,  איגוד התעשייה הקיבוצית בישראל 
2336 מאיר הינדרי,  היחידה למנהל ואירועים
2337 אורן הרמבם,  המחלקה לכלכלת עסקים
2338 דפנה אבירם-ניצן,  המחלקה למחקר כלכלי
2339 ג'ולי שדה-זלצר,  ראש תחום ניתוחים כלכליים
2340 אבי ברק,  אגף עבודה
2341 זאב פוטרמן,  נציג ההתאחדות בנושא בטיחות ורווחה
2342 טל לוטן,  המחלקה לחינוך טכנולוגי והכשרה מקצועית
2343 עופר יוחננוף,  המחלקה למשפט ועבודה
2344 חיזקיה ישראל,  המחלקה לביטוח סוציאלי ולקשרי גומלין עם הכנסת
2345 דן קטריבס,  אגף סחר חוץ
2346 סימה אמיר,  המחלקה לפיתוח עסקי בינלאומי & EEN
2347 אלי גרינבלום,  אגף כספים ומינהל
2348 ליאור אפלבאום,  סניף חיפה
2349 גלית לוי,  סניף ירושלים
2350 ארנון קשנסקי,  סניף דרום
2351 איגוד לשכות המסחר 
2352 עו"ד אוריאל לין,  נשיא
2353 רו"ח ירון חתם,  סמנכ"ל כספים
2354 ישראלה מני,  סמנכ"ל כלכלה ומיסים
2355 חיים עוז,  סמנכ"ל חטיבות ענפיות
2356 עו"ד דן כרמלי,  סמנכ"ל ליחסי ממשל, כנסת וחקיקה
2357 אייל כביר,  סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי
2358 אירית גורן,  מנהלת לשכת נשיא
2359 רוני רייבר,  מנהלת האגף לסחר בינ"ל
2360 שרון שטרית,  מנהלת פיתוח קשרי חוץ
2361 מיכל אורלי,  מנהלת האגף ודוברת
2362 חיים עוז,  סמנכ"ל חטיבות ענפיות
2363 אריה בראון,  מנהל שיווק ופיתוח עסקי המכללה העסקית
2364 לילך בנואליד,  סגנית מנהלת המכללה  המכללה העסקית
2365 שרון שטרית,  רכזת קורסים,מועדונים ונטוורקינג
2366 רו"ח מנחם פרסטלניק,  חשב
2367 שי עמירה,  מנהל המחלקה למערכות מידע
2368 ליבנת קיזנר,  מנהלת האגף לשירותים עסקיים
2369 אירית גורן,  מנהלת משאבי אנוש
2370 עו"ד מיטל שאלתיאל,  מנהל/ת ענף עסקי
2371 חנה לאידרשניידר,  מנהל/ת ענף עסקי
2372 יפה חובב,  מנהל/ת ענף עסקי
2373 מירב  רז-בועזיז,  מנהל/ת ענף עסקי
2374 מלי לוי,  מנהל/ת ענף עסקי
2375 נמרוד הגלילי,  מנהל/ת ענף עסקי
2376 עו"ד לירון עצמון,  מנהל/ת ענף עסקי
2377 עו"ד מירב ולדמן,  מנהל/ת ענף עסקי
2378 עו"ד ענבר חן-מאירי,  מנהל/ת ענף עסקי
2379 ערן רוזנטל,  מנהל/ת ענף עסקי
2380 רוני רייבר,  מנהל/ת ענף עסקי
2381 רונן סולומון,  מנהל/ת ענף עסקי
2382 רז הילמן,  מנהל/ת ענף עסקי
2383 ליבנת קיזנר,  מנהל האגף לשירותים עסקיים
2384 יוסף פרץ,  מנהל מרכז מידע ומידען ראשי
2385 רינת עמבר,  מנהלת אגף קשרי חברים
2386 יוסף טמלר,  מנהל אגף יבוא מכס ותקינה
2387 אתי מידן,  פניות הציבור
2388 עו"ד גילה רבינוביץ',  מנהלת המוסד הישראלי לבוררות עסקית
2389 גד שפר,  נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון
2390 דב מרום,  מנכ"ל לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון
2391 רמי מנדל,  נשיא לשכת המסחר ירושלים
2392 אורי חלפון,  מנכ"ל לשכת המסחר ירושלים
2393 ישראל בן-כנען,  מנכ"ל לשכת המסחר באר שבע
2394 יעקב בן-עזרי,  נשיא לשכת המסחר באר שבע
2395 אהרון-דקס דקל,  נשיא לשכת המסחר אילת
2396 לשכות מסחר דו לאומיות 
2397 אמנון דותן,  יו"ר ארגון הגג של לשכות המסחר הבינ"ל
2398 פליקס קיפר,  מנכ"ל ארגון הגג של לשכות המסחר הבינ"ל
2399 ד"ר ארנה ברי,  יו"ר לשכת המסחר ישראל אוסטרליה
2400 פול ישראל,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל אוסטרליה
2401 לב לביב,  נשיא לשכת המסחר ישראל אוקראינה
2402 אלון רשף,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל אוקראינה
2403 רוני בנאטוף,  יו"ר לשכת המסחר ישראל איטליה
2404 גאיה מולכו,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל איטליה
2405 ד"ר בנצי נחמן,  יו"ר לשכת המסחר ישראל אירלנד
2406 עפרה שטראוס,  יו"ר לשכת המסחר ישראל ארה"ב
2407 תמר גיא,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל ארה"ב
2408 גד פרופר,  יו"ר לשכת המסחר ישראל האיחוד אירופי
2409 עו"ד רונית ברנשטיין,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל האיחוד אירופי
2410 מריאן כהן,  יו"ר לשכת המסחר ישראל אמריקה הלטינית
2411 מריו בורשטיין,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל אמריקה הלטינית
2412 רן כהן,  נשיא לשכת המסחר ישראל אסיה
2413 נטאשה סלבצ'בסקי,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל אסיה
2414 מרדכי קדוש,  נשיא לשכת המסחר ישראל אפריקה
2415 חיה סלע,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל אפריקה
2416 חיים אדרוקה,  יו"ר לשכת המסחר ישראל בולגריה
2417 יורם זיו,  יו"ר לשכת המסחר ישראל בלגיה ולוקסמבורג
2418 ד"ר שמואל ירושלמי,  יו"ר לשכת המסחר ישראל ברזיל
2419 שלמה למפרט,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל ברזיל
2420 אנטה לבינט,  עו"ד, יו"ר לשכת המסחר ישראל בריטניה
2421 פליקס קיפר,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל בריטניה
2422 שלמה איינהארן,  יו"ר לשכת המסחר ישראל גואטמלה
2423 מיכאל פדרמן,  יו"ר לשכת המסחר ישראל גרמניה
2424 גרישה אלרואי ארלוזר,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל גרמניה
2425 עמי לפידות,  יו"ר לשכת המסחר ישראל דנמרק
2426 עו"ד מרסל ג'ולייט,  יו"ר לשכת המסחר ישראל דרום-אפריקה
2427 פאול ברנשטייןולרי,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל דרום-אפריקה
2428 ג'ק בר,  יו"ר לשכת המסחר ישראל הולנד
2429 מרים אמינו מאיה,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל הולנד
2430 אבי בלייר,  יו"ר לשכת המסחר ישראל הונגריה
2431 עדי הראל,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל הונגריה
2432 יו"ר עיבל גלעדי,  יו"ר לשכת המסחר ישראל פלסטינאית
2433 אבי נודלמן,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל פלסטינאית
2434 יאיר אפרתי,  יו"ר לשכת המסחר ישראל וייטנאם
2435 שלמה איינהורן,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל וייטנאם
2436 מנשה כרמון,  יו"ר לשכת המסחר ישראל טורקיה
2437 ליאורה משיח-אלקס,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל טורקיה
2438 עו"ד גילה ליבר-גולן,  יו"ר לשכת המסחר ישראל יוון
2439 אהוד חנקין,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל יוון
2440 ד"ר רוני ברשטיין,  יו"ר לשכת המסחר ישראל יפן
2441 אלינור טלמסוב עו''ד,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל יפן
2442 ארז מלצר,  יו"ר לשכת המסחר ישראל ירדן
2443 אורנה חיות,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל ירדן
2444 דוד שמחה,  יו"ר לשכת המסחר ישראל מצרים
2445 אלברט מ.פפושדו,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל מצרים
2446 ד"ר דן קורן,  יו"ר לשכת המסחר ישראל מולדבה
2447 לב ויינבוים,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל מולדבה
2448 שאול בן שמחון,  נשיא לשכת המסחר ישראל מרוקו
2449 גילה צליק,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל מרוקו
2450 עו"ד אורני איזקסון,  יו"ר לשכת המסחר ישראל נורווגיה
2451 עמוס שחר,  יו"ר לשכת המסחר ישראל סלובקיה
2452 יהודית וייס,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל סלובקיה
2453 נתן פז,  יו"ר לשכת המסחר ישראל ספרד
2454 אבי גולן,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל ספרד
2455 יובל ירושלמי,  יו"ר לשכת המסחר ישראל פינלנד
2456 הנריק לוינסקי,  יו"ר לשכת המסחר ישראל פולין
2457 מירה ריצ'מן,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל פולין
2458 מיכאל יצהר,  יו"ר לשכת המסחר ישראל פורטוגל
2459 דוד הרצקי,  יו"ר לשכת המסחר ישראל הרפובליקה הצ'כית
2460 שאול ליפשיץ,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל הרפובליקה הצ'כית
2461 אלפרד אקירוב,  נשיא לשכת המסחר ישראל צרפת
2462 חמוטל אנסקיקרן,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל צרפת
2463 עו"ד אלן בייקר,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל קנדה
2464 אירמה קופרמן דבר,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל קנדה
2465 עו"ד גד ירדני,  עו"ד, מנכ"ל לשכת המסחר ישראל קפריסין
2466 רונן שטיינר,  יו"ר לשכת המסחר ישראל קזחסטאן
2467 מיכאל רועה,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל קזחסטאן
2468 קולט אביטל,  יו"ר לשכת המסחר ישראל רומניה
2469 ארמנד שור,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל רומניה
2470 לב לבייב,  יו"ר לשכת המסחר ישראל רוסיה
2471 אלון רשף,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל רוסיה
2472 ישראל קז,  יו"ר לשכת המסחר ישראל שבדיה
2473 גדעון המבורגר,  יו"ר לשכת המסחר ישראל שווייץ וליכטנשטיין
2474 עו"ד יוסף גילאור,  נשיא לשכת המסחר ישראל תאילנד
2475 עו"ד עמיחי עורקבי,  יו"ר לשכת המסחר ישראל-קוריאה
2476 שחר ברגר,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל-קוריאה יו''ר
2477 עו"ד לני יודס,  יו"ר לשכת המסחר ישראל-ליטא
2478 מאיה מרון רכס,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל-ליטא
2479 עופר קליין,  מנכ"ל לשכת המסחר ישראל-קרואטיה יו''ר קמילה
2480 דרור דותן,  מנכ"ל לשכת המסחר והתעשייה ישראל-סלובניה יו''ר
2481 מרכזי טיפוח יזמות 
2482 יניב מס,  מנהל מט"י אילת
2483 מהנדס שוקי בן-שבת,  מנהל מט"י אשדוד
2484 מוטי הראל,  מנהל מט"י אשקלון
2485 ציון ביטון,  מנהל מט"י באר שבע
2486 מהנדס ניצן אבירן,  מנהל מט"י טבריה ומט"י בית שאן
2487 גילה לוי,  מנכ"לית מט"י ש"י (בקעת הירדן, מגילות ובנימין)
2488 אשר שטרן,  מנהל מט"י דימונה והערבה
2489 איריס פלד,  מנכ"ל מט"י מרכז (בני ברק, רמת גן וגבעתיים)
2490 הנרי ביטון,  מנהל מט"י גליל מערבי קריות
2491 דורון פהימה,  מנהל מט"י חדרה
2492 תמר שמחי זייפר,  מנכ"ל מט"י חיפה
2493 בני חזן,  מנהל מט"י חולון
2494 דן הלפרין,  יו"ר מט"י ירושלים
2495 יוסף אסד,  מנכ"ל מט"י כפרים
2496 אורי שרף,  מנכ"ל מט"י ירושלים
2497 דוד סלייפר,  מנכ"ל מט"י לב גליל כרמיאל משגב
2498 ג’מאל מג’אדלה,  מנהל מט"י המשולש
2499 מוחמד קסום,  מנהל מט"י נצרת
2500 שלמה קציר,  מנהל מט"י נצרת עילית מגדל העמק
2501 צביקה רובינשטיין,  מנהל מט"י נתניה
2502 עמוס רדליך,  מנהל מט"י ערד מגילות
2503 נעמי ראם,  מנהל מט"י קרית גת
2504 יובל משה,  מנהל מט"י צפון הגליל
2505 מוטי מורד,  מנהל מט"י ראשון לציון
2506 אלדו בר-אל,  מנהל מט"י גולן
2507 מיכאל כהן,  מנכ"ל מט"י רעננה
2508 גילה לוי,  מנכ"ל מט"י שומרון ובקעת הירדן
2509 עו"ד ומהנדס יורם אורגד,  מנכ"ל מעו"ף עסקים תל אביב
2510 אירנה וולדברג,  מנכ"ל התאחדות יזמים לעולים
2511 שער השלטון המקומי
2512 עיריית אום אל פחם 
2513 חאלד אגבריה,  ראש העיר
2514 רו"ח תאופיק קרמאן,  מנכ"ל/מזכיר
2515 עו"ד מוסטפה קבלאווי,  יועץ משפטי
2516 מחמיד מוסטפה,  דובר
2517 רו"ח תאופיק קרמאן,  גזבר מנהל אגף הכספים
2518 רפעת מחאג'נה,  מבקר פנים
2519 מוחמד מאג'ד-מחמיד,  מנהל רכש/קנין
2520 מחמוד אגבריה,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2521 מהנדס סולימן מחמיד,  מנהל אגף ההנדסה
2522 מוחמד רבאח-אגברייה,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2523 סלים חלמי-סעד,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2524 סלים חלמי-סעד,  מנהל מח' תברואה
2525 מחמוד מחאג'נה,  מנהל אגף החינוך
2526 פתחיה אגברייה,  מנהל מח' רווחה
2527 מוחמד-סאלח אגברייה,  מנהל מח' תרבות
2528 ג'בארין אחמד,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2529 מחמיד מוחמד,  יו"ר הועד
2530 עיריית אופקים 
2531 צביקה גרינגולד,  ראש העיר
2532 מירי ועקנין,  מנכ"ל/מזכיר
2533 עו"ד מיכל זלכה,  יועץ משפטי
2534 יאיר דהן,  גזבר מנהל אגף הכספים
2535 צביקה בר-דרור,  מבקר פנים
2536 מלכה סגרון,  מנהל רכש/קנין
2537 מירי וקנין,  מ"מ מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2538 מהנדס חזי בליישטין,  מנהל אגף ההנדסה
2539 מוטי מזור,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2540 אשר בן-חמו,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2541 ג'ק אוזן,  מנהל מח' תברואה
2542 אבי ביתן,  מנהל אגף החינוך
2543 אברהם איבגי,  מנהל מח' רווחה
2544 רן יול,  מנהל מח' תרבות
2545 שולה דהן,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2546 דורון אלמליח,  יו"ר הועד
2547 עיריית אור יהודה 
2548 דוד יוסף,  ראש העיר
2549 בנצי אזאצ'י,  מנכ"ל/מזכיר
2550 עו"ד שלומית שפינדל,  יועץ משפטי
2551 רונית סימון,  דובר
2552 מזל זרחיה,  גזבר מנהל אגף הכספים
2553 רמי בן-סעדון,  מבקר פנים
2554 שמואל חלפון,  מנהל רכש/קנין
2555 מהנדס מרים ארז,  מנהל אגף ההנדסה
2556 מירה קהלני,  מנהל המוקד העירוני
2557 צביקה שמואלי,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2558 קובי אוליאל,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2559 צביקה שמואלי,  מנהל מח' תברואה
2560 תמר חכימי,  מנהל אגף החינוך
2561 ד"ר אסתר אשל,  מנהל מח' רווחה
2562 חנה יוסף,  מנהל מח' תרבות
2563 יהודית שקורי,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2564 שלמה פטל,  יו"ר הועד
2565 עיריית אור עקיבא 
2566 שמחה יוסיפוב,  ראש העיר
2567 רחמים צלאח,  מנכ"ל/מזכיר
2568 עו"ד אריאל אהרונוביץ',  יועץ משפטי
2569 אורי ארזי,  דובר
2570 יעקב כהן,  גזבר מנהל אגף הכספים
2571 עו"ד שמעון בן-סימון,  מבקר פנים
2572 אמילי ישראימוב,  מנהל רכש/קנין
2573 מהנדס סמואל אפלפלד,  מנהל אגף ההנדסה
2574 משה ביטון,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2575 משה חזן,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2576 יוסי ביטון,  מנהל מח' תברואה
2577 יצחק לוי,  מנהל אגף החינוך
2578 אסתר פרץ,  מנהל מח' רווחה
2579 דני אבנעים,  מנהל מח' תרבות
2580 ניסים כהן,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2581 ישראל ססי,  יו"ר הועד
2582 עיריית אילת 
2583 מאיר יצחק-הלוי,  ראש העיר
2584 פיליפ אזרד,  מנכ"ל
2585 עו"ד דפנה ישראלי,  יועץ משפטי
2586 דנה זנטי,  דובר
2587 אסי בן-חמו,  גזבר מנהל אגף הכספים
2588 עו"ד אלי הרציג,  מבקר פנים
2589 שולי בן-עמי,  מנהל רכש/קנין
2590 יוסי דיין,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2591 מהנדס יוחאי אברני,  ת
2592 אלון יששכרוב,  מנהל המוקד העירוני
2593 אסף אדמון,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2594 אילן חדידה,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2595 הלל גניש,  מנהל מח' תברואה
2596 מירי קופיטו,  מנהל אגף החינוך
2597 פרידה בן-לולו,  מנהל מח' רווחה
2598 ריקי עייש,  מנהל מח' תרבות
2599 ליאורה בלטינסקי,  ראש מינהל משאבי אנוש
2600 משה אזולאי,  יו"ר הועד
2601 עיריית אלעד 
2602 הרב יצחק עידן,  ראש העיר
2603 יחזקאל חנונו,  מנכ"ל/מזכיר
2604 עו"ד ניסים לוי,  יועץ משפטי
2605 יעקב בצלאל,  דובר
2606 רו"ח אמנון מקסימוב,  גזבר מנהל אגף הכספים
2607 רביב שמעון,  מבקר פנים
2608 שמעון מועלם,  מנהל רכש/קנין
2609 מהנדס,  מנהל אגף ההנדסה
2610 אפי שטרן,  מנהל המוקד העירוני
2611 רמי ארזי,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2612 שלומי מלכא,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2613 רפי טרבלסי,  מנהל מח' תברואה
2614 מרדכי ממליה,  מנהל אגף החינוך
2615 אפרת דרי,  מנהל מח' רווחה
2616 ברק שטיגליץ,  מנהל מח' תרבות
2617 מירי וגנר,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2618 תומר כהן,  יו"ר הועד
2619 עיריית אריאל 
2620 רון נחמן,  ראש העיר
2621 חנה גולן,  מנכ"ל/מזכיר
2622 עו"ד שרון שטיין,  יועץ משפטי
2623 חן קדם,  דובר
2624 ג'וער חלבי,  גזבר מנהל אגף הכספים
2625 רו"ח אריה ברסקי,  מבקר פנים
2626 רוני עובדיה,  מנהל רכש/קנין
2627 יונתן רימון,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2628 מהנדס עדנאן עיסא,  מנהל אגף ההנדסה
2629 גבריאלה דושי,  מנהל המוקד העירוני
2630 אמליה בירנבוים,  מנהלת אגף שפ"ע
2631 סטס דוידוב,  מנהל המח' לאיכות הסביבה
2632 אלי נובוסלסקי,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2633 פנחס אבוקסיס,  מנהל מח' תברואה
2634 שרה לאה פרא,  מנהלת אגף החינוך
2635 עו"ס אלי גיל-עד,  מנהל האגף לשירותים חברתיים 
2636 חיים ביטון (קוקי),  מנהל מח' תרבות
2637 נאוה בן-הרוש,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2638 לבנה שביט,  יו"ר הועד
2639 עיריית אשדוד 
2640 ד"ר יחיאל לסרי,  ראש העיר
2641 אילן בן-עדי,  מנכ"ל/מזכיר
2642 עו"ד רוני עמיר,  יועץ משפטי
2643 אדי בן-חמו,  דובר
2644 עודד לוי,  גזבר מנהל אגף הכספים
2645 שלמה בן-עזרא,  מבקר פנים
2646 ניסים ביטון,  מנהל רכש/קנין
2647 מהנדס שלמה נער,  מנהל אגף ההנדסה
2648 דוד דבש,  מנהל המוקד העירוני
2649 אריה איטח,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2650 דני אלגרט,  מנהל מח' תברואה
2651 יהודה פרנקל,  מנהל אגף החינוך
2652 רונית צור,  מנהל מח' רווחה
2653 יגאל גמליאל,  מנהל מח' תרבות
2654 ראובן פרידון,  מנהל אגף משאבי אנוש
2655 מאיר בן-גוזי,  יו"ר הועד
2656 עיריית אשקלון 
2657 בני וקנין,  ראש העיר
2658 אברהם בן-דוד,  מנכ"ל/מזכיר
2659 עו"ד איתן צוריאל,  יועץ משפטי
2660 יוסי אסולין,  דובר
2661 פיני בוסקילה,  גזבר סמנכ"ל הכספים
2662 רו"ח אריה גמליאל,  מבקר פנים
2663 יוגב דהרי,  מנהל רכש/קנין
2664 גלעד אורן,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2665 מהנדס ירון דוד,  מנהל אגף ההנדסה
2666 תקוה ברז,  מנהל המוקד העירוני
2667 ניסים סויסה,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2668 יוסי גרינפלד,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2669 איציק גהסי,  מנהל מח' תברואה
2670 משה ינאי,  סמנכ"ל לחינוך וחברה
2671 שולמית מימון,  מנהל מח' רווחה
2672 אבנר מימון,  מנהל מח' תרבות
2673 יוסי לוי,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2674 ארמונד ועקנין,  יו"ר הועד
2675 עיריית באר שבע 
2676 רוביק דנילוביץ',  ראש העיר
2677 אבישג אבטובי,  מנכ"ל/מזכיר
2678 עו"ד חיים טורקל,  יועץ משפטי
2679 אמנון יוסף,  דובר
2680 רו"ח תומר ביטון,  גזבר מנהל אגף הכספים
2681 אבי פוגל,  מבקר פנים
2682 מיכאל טופר,  מנהל רכש/קנין
2683 שלמה ביטן,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2684 מהנדס דמיטרי פיגלאנסקי,  מנהל אגף ההנדסה
2685 שמעון קריאף,  מנהל המוקד העירוני
2686 אמנון כהן,  מנהל אגף לאיכות הסביבה/שפ"ע
2687 שאול כהן,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2688 ריטה סגל,  מנהל מח' תברואה
2689 דודי ליפשיץ,  מנהל אגף החינוך
2690 אסתר עמר,  מנהל מח' רווחה
2691 אורי ינון,  מנהל מח' תרבות
2692 איתן חורי,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2693 יוסי טהר,  יו"ר הועד
2694 עיריית בית שאן 
2695 ג'קי לוי,  ראש העיר
2696 יפה כהן,  מנכ"ל/מזכיר
2697 עו"ד מיכל אפרים-אביבי,  יועץ משפטי
2698 עזרא פרי,  דובר
2699 רו"ח עטאללה סבג,  גזבר מנהל אגף הכספים
2700 רפי אור,  מנהל רכש/קנין
2701 מהנדס שלמה יעקב,  מנהל אגף ההנדסה
2702 רמי דוד אברהם,  מנהל המוקד העירוני
2703 עליזה נחום,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2704 רפי אור,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2705 רפי חמו,  מנהל מח' תברואה
2706 עמי שמואל,  מנהל אגף החינוך
2707 שבתאי שימחי,  מנהל מח' רווחה
2708 סמדר אלפסה,  מנהל מח' תרבות
2709 טליה צרויה,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2710 הרצל בן-סבו,  יו"ר הועד
2711 עיריית בית שמש 
2712 משה אבוטבול,  ראש העיר
2713 מתי חותה,  מנכ"ל/מזכיר
2714 עו"ד מיקי גסטווירט,  יועץ משפטי
2715 מתי רוזנצוויג,  דובר
2716 אריה ברדוגו,  גזבר מנהל אגף הכספים
2717 יעקב דהן,  מבקר פנים
2718 אלי מלכה,  מנהל רכש/קנין
2719 מהנדס דניאל צרפתי,  מנהל אגף ההנדסה
2720 אבי עמר,  מנהל המוקד העירוני
2721 שאול פוקס,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2722 שלי גיל,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2723 שאול פוקס,  מנהל מח' תברואה
2724 רונית רענן,  מנהל אגף החינוך
2725 איריס צור,  מנהל מח' רווחה
2726 רונית רענן,  מנהל מח' תרבות
2727 יוסי כהן,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2728 ישראל פרץ,  יו"ר הועד
2729 עיריית בית"ר עילית 
2730 הרב מאיר רובינשטיין,  ראש העיר
2731 הרב יהודה גרליץ,  מנכ"ל/מזכיר
2732 עו"ד יזהר דגני,  יועץ משפטי
2733 אליהו נאה,  דובר
2734 הרב יהושע פולק,  גזבר מנהל אגף הכספים
2735 גרשון וינגוט,  מבקר פנים
2736 רמי ביתן,  מנהל רכש/קנין
2737 שמעון אינשטיין,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2738 מהנדס אבישי מירון,  מנהל אגף ההנדסה
2739 גיא עקריב,  מנהל המוקד העירוני
2740 מוטי זיידה,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2741 רענן עמרן,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2742 בן-ציון שלם,  מנהל מח' תברואה
2743 ישראל תיק,  מנהל אגף החינוך
2744 אביגייל אנגלמן,  מנהל מח' רווחה
2745 יעקב טורנהיים,  מנהל מח' תרבות
2746 מרדכי גולדיס,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2747 עיריית בני ברק 
2748 הרב יעקב אשר,  ראש העיר
2749 אברהם טננבאום,  מנכ"ל/מזכיר
2750 עו"ד יהודה ליבוביץ,  יועץ משפטי
2751 אברהם טננבאום,  דובר
2752 רו"ח אריק אדלר,  גזבר מנהל אגף הכספים
2753 רו"ח שושנה גולדפינגר,  מבקר פנים
2754 שלמה דויטש,  מנהל רכש/קנין
2755 שלום שמעון,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2756 מהנדס דודו עמר,  מנהל אגף ההנדסה
2757 שלמה בורובסקי,  מנהל המוקד העירוני
2758 מוטי ויסלובסקי,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2759 חיים נוגלבלט,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2760 נתנאל נחום,  מנהל מח' תברואה
2761 יונתן ספרא,  מנהל אגף החינוך
2762 ארלט מויאל,  מנהל מח' רווחה
2763 רו"ח אריק אדלר,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2764 שלמה גורי,  יו"ר הועד
2765 עיריית בקה ג'ת 
2766 יצחק ולד,  ראש העיר
2767 עפאף חרזאללה,  מנכ"ל/מזכיר
2768 עו"ד חוסאם אבו-פול,  יועץ משפטי
2769 רו"ח מג'די אבו מוך,  גזבר מנהל אגף הכספים
2770 רו"ח עפיף וואטאט,  מבקר פנים
2771 עואסד איאד,  מנהל רכש/קנין
2772 מהנדס זוהר מקלדי,  מנהל אגף ההנדסה
2773 ריאד אבו מוך,  מנהל המוקד העירוני
2774 סמיר שלבי,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2775 ריאד אבו מוך,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2776 סמיר שלבי,  מנהל מח' תברואה
2777 ואליד מג'דלי,  מנהל אגף החינוך
2778 אימן עטאמנה,  מנהל מח' רווחה
2779 חוסני גנאיים,  מנהל מח' תרבות
2780 רו"ח מג'די אבו מוך,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2781 אחמד גינאים,  יו"ר הועד
2782 עיריית בת ים 
2783 שלומי לחיאני,  ראש העיר
2784 עו"ד ארז פודנסקי שקד,  מנכ"ל/מזכיר
2785 עו"ד חנה כהן,  יועץ משפטי
2786 אורטל עמר,  דובר
2787 חיים אברהם,  גזבר מנהל אגף הכספים
2788 יגאל בן-יהודה,  מבקר פנים
2789 אבי שמחה,  מנהל רכש/קנין
2790 מהנדס יהושע פתאל,  מנהל אגף ההנדסה
2791 צבי כץ,  מנהל המוקד העירוני ופניות הציבור 
2792 ד"ר שלום יוספי,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2793 ראובן גוטליב,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2794 בני רוקח,  מנהל מח' תברואה
2795 דוד ברוט,  מנהל אגף החינוך
2796 רחל וידל,  מנהל מח' רווחה
2797 אהרון פוחמי,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2798 אבי אפיה,  יו"ר הועד
2799 עיריית גבעת שמואל 
2800 יוסי ברודני,  ראש העיר
2801 גבי חדד,  מנכ"ל/מזכיר
2802 עו"ד אילנה תמם,  יועץ משפטי
2803 טלי דולינקו אלמליח,  דובר
2804 צחי פרץ,  גזבר מנהל אגף הכספים
2805 דוד שרוני,  מבקר פנים
2806 אילן דרורי,  מנהל רכש/קנין
2807 מהנדס איציק אוז'לבו,  מנהל אגף ההנדסה
2808 אסתר אפשטיין,  מנהל המוקד העירוני
2809 נועם ארוילי,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2810 דרור אייל,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2811 אבי טויטו,  מנהל מח' תברואה
2812 ד"ר חדוה הייזלר,  מנהל אגף החינוך
2813 רבקה ליבר,  מנהל מח' רווחה
2814 ורדה לוי,  מנהל מח' תרבות
2815 דגנית בר-בורנצויג,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2816 שלי מירקו,  יו"ר הועד
2817 עיריית גבעתיים 
2818 ראובן בן-שחר,  ראש העיר
2819 יורם כהן,  מנכ"ל/מזכיר
2820 עו"ד עירית אורון,  יועץ משפטי
2821 אביטל סהר,  דובר
2822 שלומי שפירא,  גזבר מנהל אגף הכספים
2823 מאיר טלמור,  מבקר פנים
2824 גל אלבז,  מנהל רכש/קנין
2825 רחלי מרום,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח-יעד
2826 אריאל בלכר,  מ"מ מנהל אגף ההנדסה
2827 מוני מור,  מנהל המוקד העירוני
2828 פיני אדרי,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2829 אילן קלינה,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2830 יחיאל אושרי,  מנהל מח' תברואה
2831 מיקי קיסרי,  מנהל אגף החינוך
2832 יצחק בן-שחק,  מנהל מח' רווחה
2833 מיכל ימין,  מנהל מח' תרבות
2834 צביה דגני,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2835 עיריית דימונה 
2836 מאיר כהן,  ראש העיר
2837 שוקי קליין,  מנכ"ל/מזכיר
2838 עו"ד מנחם בן-טובים,  יועץ משפטי
2839 אבי בן-זיקרי,  דובר
2840 שמעון מזוז,  גזבר מנהל אגף הכספים
2841 יוסף לוי,  מבקר פנים
2842 סידני סיטבון,  מנהל רכש/קנין
2843 שמעון מזוז,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח-הקרן לפיתו דימונה
2844 מהנדס אבי היקלי,  מנהל אגף ההנדסה
2845 דני עמר,  מנהל המוקד העירוני
2846 משה מלכה,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2847 עמי ביטון,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2848 משה מלכה,  מנהל מח' תברואה
2849 משה נחום,  ראש מנהל חינוך ורווחה
2850 אדו מנקיטה,  מנהל אגף הרווחה
2851 מרים גביזון,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2852 לורט אלפסי,  יו"ר הועד
2853 עיריית הוד השרון 
2854 חי אדיב,  ראש העיר
2855 רפי סער,  מנכ"ל/מזכיר
2856 עו"ד ירון סולברג,  יועץ משפטי
2857 אורנה זמיר,  דובר
2858 מיכאל בלומנפלד,  גזבר מנהל אגף הכספים
2859 מוטי פרוינד,  מבקר פנים
2860 מיכאל גבאי,  מנהל רכש/קנין
2861 מהנדסת עליזה זיידלר-גרנות,  מנהל אגף ההנדסה
2862 גילית פלדר,  מנהל המוקד העירוני
2863 יצחק ספיר,  מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2864 נעם בן יהודה,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2865 יצחק ספיר,  מנהל מח' תברואה
2866 יוסי בייר,  מנהל אגף החינוך
2867 אביטל בר,  מנהל מח' רווחה
2868 רון שבת,  מנהל מח' תרבות
2869 רינת סער-פנקס,  מנהל אגף משאבי אנוש
2870 יצחק בן-דור,  יו"ר הועד
2871 עיריית הרצליה 
2872 יעל גרמן,  ראש העיר
2873 יחיעם השמשוני,  מנכ"ל
2874 דידי מור,  מזכיר
2875 עו"ד ענת קרן בהרב,  יועץ משפטי
2876 דורית בסמן-קובל,  דוברת
2877 רו"ח גולן זריהן,  גזבר מנהל אגף הכספים
2878 ד"ר נתן לביא,  מבקר פנים
2879 יוסי דקל,  מנהל רכש/קנין
2880 שרגא אלקלעי,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2881 מהנדסת דניאלה סמיטס-פוסק,  מנהל אגף ההנדסה
2882 כרמל וידאל,  מנהל המוקד העירוני
2883 עפרה בן-צבי,  מ"מ מנהל המח' לאיכות הסביבה/שפ"ע
2884 אבי ברויטמן,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2885 איתן כהן,  סגן מנהל מח' תברואה/שאיפ"ה
2886 אבי בנבנישתי,  מנהלת אגף החינוך והרווחה
2887 אהרון סלצברג,  מנהל מח' רווחה
2888 יהודה בן-עזרא,  מנהל מח' תרבות
2889 חיים שגיא,  מנהל כ"א/משאבי אנוש
2890 אהרון גורל,  יו"ר הועד
2891 עיריית חדרה 
2892 חיים אביטן,  ראש העיר
2893 יצחק (איקי) צור,  מנכ"ל/מזכיר
2894 עו"ד שרון שרוני,  יועץ משפטי
2895 רז זהבי,  דובר
2896 רו"ח בועז חריף,  גזבר מנהל אגף הכספים
2897 מנחם כהן,  מבקר פנים
2898 עמרם שבת,  מנהל רכש/קנין
2899 עו"ד חגית גולני בורשטיין,  מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח
2900 מהנדס אבישי קימלדורף,  מנהל אגף ההנדסה
2901 בני אורנשטיין,  מנהל המוקד העירוני
2902 יששכר כהן,  מנהל מח' ביטחון / קב"ט
2903 עזרא משה,  מנהל מח' תברואה
2904 חני וייצמן,  מנהל אגף החינוך
2905 זיוה גבאי,  מנהל מח' רווחה
2906 עמ